Главная Украинские Favbet Лига Ігор Тищенко: "Мені ще далеко до оптимальної форми"
^

Ігор Тищенко: "Мені ще далеко до оптимальної форми"

860
Ігор Тищенко: "Мені ще далеко до оптимальної форми" - изображение 1Після Валерія Федорчука, Ігоря Йовічевіча та Олександра Севідова, гостем веб-конференції став півзахисник «зелено-білих» Ігор Тищенко. За годину розмови у прямому ефірі Ігор розповів чимало цікавого про себе та «Карпати».


«Мені 24 роки. Народився у Владивостоці. Тато в мене моряк, а, взагалі, батьки з Таганрога, Ростовської області. Згодом ми в Маріуполь переїхали, там я почав займатися футболом в школі «Новатора». Дуже вдячний дитячим тренерам, які вивели мене в великий футбол. Я їм вдячний і по сьогодні. Після цього закріпився в «Іллічівці», а зараз я в «Карпатах» і зовсім про це не шкодую. Щодо української мови, то я досить добре нею спілкуюся. Чомусь вважають, що на Сході чи Півдні нема шкіл, де вчать українську мову. Є, звичайно. От моя мама прожила в Росії все життя, української мови вона не знала. Але зараз викладає математику українською» – розповідає Ігор.

«Де мені зручніше грати? Мабуть, в півзахисті. Саме там я провів більшість матчів за «Іллічівець». Іноді доводилося грати в обороні, коли шукали для мене інші позиції. Минулого сезону я отримав травму. Лікувався, після чого виникли непорозуміння в клубі, я не міг грати навіть за дубль. Можна сказати, що я відновився, але мені ще далеко до оптимальної форми».

«У сучасному футболі є багато забобонних гравців, а от я на це уваги не звертаю. Ритуалів перед матчем у мене нема. Інша справа дієта. Хлопці розказували, що коли тренером був Ніколай Костов, то на базі висів плакат, де було намальовано що кому їсти можна, а що не можна. Хоча є товари, які не варто споживати не лише футболістам, але й простим людям – хімічні напої, чіпси тощо».

«Карпати»? «Карпати» – це не тільки команда. Думаю, що кожен гравець, який сюди потрапляє одразу розуміє, що таке карпатівський дух. Пояснити словами це важко. І «Карпати» – це не лише команда. Це і працівники, які готують для нас газон чи басейн. Їх уболівальники не бачать, але вони також невід’ємна частинка клубу».

«Чи пристосувався я до Львова? Думав, що так. Але коли їхав на веб-конференцію, то потрапив в тягучку. Це просто жах. Я не знаю, як можна розраховувати час, щоб не потрапляти в корки. Краще вже пішки ходити. Я у перший тиждень пройшов Львів своїми ногами, обдивився всю Площу Ринок. Львів – місто шоколаду та кави, а я їх дуже люблю».

«Найкомфортніше мені було працювати з Іллею Близнюком в «Іллічівці». Наголошу також, що я вдячний своїм дитячим тренерам. А Ілля Близнюк довіряв мені, коли я був молодий. Він дещо мені спускав з рук. Пам’ятаю , коли він їздив на стажування, то повертався з конспектами, а очі горіли. Він фанат своєї справи. Та й президент Володимир Семенович Бойко дуже любив команду, як мати своїх дітей. І дуже переживав за неї».

«А Олександра Севідова я поважаю за його відкритість. Він ніколи за спиною нічого не говорить. Говорить прямо. Але при цьому також відчувається любов, він нікого не принижує. Вимагає – так, але не ображає» – підсумував Ігор Тищенко.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения