Володимир Дикий: "Санкції будуть. Причому дуже серйозні"

Володимир Дикий: "Санкції будуть. Причому дуже серйозні"

175
Володимир Дикий: "Санкції будуть. Причому дуже серйозні"
Фото - fcvolyn.net

Тренер луцької "Волині" Володимир Дикий відповів на питання журналістів після розгромної поразки його команди від ужгородської "Говерли".

- Що сказати по грі. Рахунок відповідає тому, що відбувалося на полі – нашої команди сьогодні там не було видно. Сьогодні кожен футболіст грав, як хотів, не було ігрової дисципліни, були провали, розриви у лініях. Програли усю боротьбу, яку тільки можна було на будь-якому клаптику поля. Грали дуже погано. Скільки я у футболі, як гравець чи тренер, то такої безпорадної гри, як сьогодні, ще не бачив. Не знаю, що стається з гравцями, адже готуються дуже серйозно, рухаються, б’ються, аж іскри летять… А виходять на поле – усе забувають і забувають, що грають для людей, для того щоб і себе проявити у футболі, показати високий рівень.

Можливо, гравці вирішили, що задача уже виконана, бо з Прем’єр-ліги ми не вилітаємо. Але ж грати треба, треба проявляти характер, а, повторюся, такої безпорадної команди, як сьогодні, я ще не бачив. Повернемося у Луцьк і з гравцями буде дуже серйозна розмова. Ця поразка поставила перед нами дуже багато запитань.

- Чи будуть якісь санкції до команди?

- Повернемося додому, розберемося і, вважаю, що будуть. Причому дуже серйозні.

- Після першого тайму команда практично не змінила характер гри… Чи були у вас якісь конкретні прохання до гравців?

- У перерві справді була дуже серйозна мова, я не буду її передавати, але гравці сиділи й мовчали. Я казав, щоб у другому таймі вони просто проявили свої найкращі риси, передусім – характер. Але гравці вийшли на поле і нічого не змінили. Повторюся – сьогодні у нас не було команди.

- Як себе почуває Віталій Володимирович?

- Триває реабілітація, кожного дня стан здоров’я нашого головного тренера покращується, але такі поразки, як сьогодні, йому здоров’я не додають. Він також дуже сильно переживає, а йому нервувати не рекомендовано. Думаю, що до кінця чемпіонату Віталій Володимирович ще не повернеться, а на новий сезон уже буде при справі.

- Передавайте йому побажання якнайшвидшого одужання.

- Обов’язково передам.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров