Іван Мілошевіч: "Ми погано почуваємося"

Іван Мілошевіч: "Ми погано почуваємося"

169
Іван Мілошевіч: "Ми погано почуваємося"
Фото - sport-express.ua

Після матчу в Ужгороді центральний захисник «левів» знайшов в собі сили, аби розповісти офіційному сайту клубу про програне дербі.

– Ми програли. Це дуже прикро, зараз в усіх жахливий настрій. До перерви все було дуже спокійно, ми вигравали. Десь знали, що з початком другого тайму суперник піде вперед, так і сталося. Ми пропустили через нашу помилку, і це десь змінило гру. «Говерла» забила і другий гол. Ми дуже старалися вирівняти ситуацію, до кінця матчу кинули всі сили на атаку, але моментів так і не мали...

– Іване, ну нехай вже з тими помилками. Ти ж досвідчений гравець, вже стільки років граєш за «Карпати». Ну бувало ж раніше, що пропускали «Карпати» гол, але якось очі на це закривали, продовжували грати в свій футбол. А зараз один гол пропустили і вже руки опускаються...

– Так, я розумію все. Але заперечу – ми рук не опускаємо. Просто в такому стані зараз наша команда. Ми дуже мало виграємо. Пропущені голи дуже негативно на команду впливають, ми погано почуваємося.

– Романа підтримуєте?

– Всі помиляються. Так, були помилки, але він молодий воротар і ми йому довіряємо. Усі воротарі, які починають свій футбольний шлях, помиляються. Без цього не буває. Треба ці помилки забути і їх не повторювати.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 2
 • помиляються воротарі-= навіть з досвідом і іменем

  Обстрілювати воротаря можна було в матчах проти ДиКи, чи то "кротозавра"-- а то там боролись як ЛЕВИ-=- а тут проти зоверляни здулись.

  !

  фірташ все купив

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Слив... Такой слив..........

  0+ 0- 0
  +-
  youzhnyi
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров