Джордже Лазич: "Шанси потрапити в Лігу Європи залишаються"

Джордже Лазич: "Шанси потрапити в Лігу Європи залишаються"

120
Джордже Лазич: "Шанси потрапити в Лігу Європи залишаються"

Півзахисник "Металурга" вірить у те, що в боротьбі за путівку в Лігу Європи ще можна випередити "Чорноморець".

- Усі ми розуміли, що втратили багато очок, і треба надолужувати згаяне. Нам украй важлива була ця перемога над запорізьким "Металургом", аби знову відчути впевненість у своїх силах і повернутися в боротьбу за путівку в єврокубки, - почав Лазич.

- Ви протистояли аутсайдеру чемпіонату. У чому полягала найбільша складність?

- Ігри з такими командами - найскладніші. Завжди відчуваю острах таких матчів. Адже суперник, якщо програє, нічого не втрачає. Утратити могли тільки ми.

- Коли Траоре забивав, ви були ще в запасі. Не подумали в ту мить, що цього гола буде достатньо для перемоги?

- Ні, треба було ще один м’яч до перерви забити, щоби вільно грати, уникнути наприкінці будь-яких несподіванок. Адже рахунок 1:0 - дуже хиткий, боїшся, що суперник може забити. Але ми були сконцентровані до фінального свистка.

- Чи передувала в команді серйозна розмова? Усе-таки зав­дання перед "Металургом" стоять високі…

- Ми, гравці, самі все розуміємо, й не потрібна додаткова накачка з боку тренера чи керівництва клубу. Відчували, що грали добре, але трохи не вистачало удачі, а десь самі недопрацювали, помилялися. Ось цю ситуацію ми з коучем і обговорили.

- Мені здалося, що в поєдинку із запоріжцями психологічно від невдалого старту ви ще не відійшли…

- Погоджуся, не показали в матчі все, на що здатні. Для "Металурга" був важливіший результат, а це, напевне, відлунилося на наших діях.

- Наскільки на грі позначилася відсутність Воловика, Морозюка, Прийми?

- Безперечно, це дуже важливі для команди футболісти. Водночас лава у нас довга, тож є виконавці, які можуть гідно замінити лідерів.

- Чи складно входити в гру з лави запасних?

- Узагалі-то, матч як матч. Але увійти в нього й справді було непросто. Зрештою, те ж повітря прохолодне, й коли ти розбігаєшся, відчуття, м’яко кажучи, не зовсім комфортні.

- Після гри в Сімферополі Юрій Максимов сказав, що шансів потрапити в Лігу Європи вже практично немає. А ось спортивний директор клубу Вардан Ісраелян переконаний, що вони є…

- На мій погляд, шанси залишаються. У "Чорноморця" - нашого головного конкурента - вдосталь складних ігор. Усе залежить од нас. Якщо стабільно виграватимемо, то зможемо наздогнати й перегнати одеситів у турнірній таблиці.

- У чому бачите приховані резерви "Металурга"? За рахунок чого команда може додати?

- Ми більше стали зосереджуватися на боротьбі, а не на самому футболі. Думаю, нашим уболівальникам до душі, коли граємо в пас, розігруємо комбінації, проводимо класні атаки. У нас багато технічних виконавців, силами яких команда може й повинна демонструвати видовищний футбол.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Лазик?)))

    0+ 0- 0
    +-
    boan
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров