Главная Украинские Favbet Лига Сергій Літовченко: "Тренування у нас точно легшими не стали"
^

Сергій Літовченко: "Тренування у нас точно легшими не стали"

669
Сергій Літовченко: "Тренування у нас точно легшими не стали"
Фото - fcvolyn.net

- Ми дуже переживали за ситуацію в Україні і в Туреччині, і коли повернулися додому, – розповідає голкіпер луцької «Волині» Сергій Літовченко. - Від телевізорів чи моніторів довго не можна відійти. Трагедія нашого народу, а тепер і війна з Росією не може не впливати на наші думки. Звісно, намагаємося професійно ставитися до роботи, тренуватися, не втрачати форму, набуту на зборах.

- У «Волині» грають футболісти із різних регіонів країни, є іноземці. Маєте спільну точку зору на те, що відбувається в Україні?

- У нас щодня тривають обговорення того, що сталося і відбувається. Справді, зі всієї держави гравці у команді, тому інформуємо один одного, що робиться у рідних містах. Навіть перед тренуваннями обмінюємося думками. Але висновок єдиний: мусимо мати єдину і сильну державу Україна.

- Де легше було сприймати і спостерігати за подіями в рідній країні – на зборах чи вдома?

- Важче в Туреччині було, адже ми були далеко від дому, нічим не могли вплинути. Тим більше, інформація із телеканалів була однобічною – там працювало тільки російське ТБ. Тому користувалися інтернетом і телефонували додому – рідні розповідали про все з перших вуст.

- Як команда сприйняла перенесення початку чемпіонату?

- Вважаю, що це слід було зробити. Обстановка важка в країні, було оголошено траур. Думаємо, що відтягувати повернення тепер не варто, стежити за нормалізацією і починати грати. Футбол – об’єднує людей.

- Як у таких умовах зберегти належну форму?

- Тренування у нас точно легшими не стали. Всі професіонали і розуміють, що важко набуту форму легко втратити, якщо легковажити із тренуваннями. Це наша робота.

Прагнемо, щоб і головний тренер повернувся у стрій якомога скоріше. Всі переживаємо за Віталія Володимировича, підтримуємо його, хочемо, щоб він якомога швидше одужав.

- «Волинь» мала грати найближчого понеділка із «Металістом». У команди виникли проблеми, які призвели до втрати головного тренера і кращого нападника.

- Я хворобливо сприйняв цю новину, адже «Металіст» із мого рідного міста. Тому щиро сподіваюся, що все у харків’ян налагодиться. У таких випадках радіти труднощам конкурентів не варто.

- Знаю, що в тебе у сім`ї відбулася приємна подія…

- Так, 26 лютого – наступного дня після повернення із зборів – дружина Олена народила мені доньку. Назвали Веронікою. Раду даємо самі, допомагають й батьки дружини, які з Луцька.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
03 июня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения