FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олександр Севідов: "Результат не був пріоритетом"
^

Олександр Севідов: "Результат не був пріоритетом"

1213
Олександр Севідов: "Результат не був пріоритетом"
Фото - Анатолий Спица, FootBoom.com

На самому початку зборів Олександр Севідов розповів, що хотів би святкувати перемоги в усіх шести спарингах «Карпат» на цих зборах. Бажання головного тренера збулося. Над чим «зелено-білі» працюватимуть далі та як можна підсумувати першу частину підготовки, наставник розповів Інформаційному центру.

– Ми провели шість спарингів і усі виграли. Це приємно, але для нас пріоритетним був не результат, а те, як команда його добивається. Як вони показували свій характер і майстерність. Задача у нас була створити фундамент, тобто зміцнити команду фізично, аби були сили на чемпіонат. Мене порадували наші молоді виконавці, зокрема, своєю відповідальністю; вони зрозуміли, в якому напрямку їм треба працювати. У матчі проти Туркменістану грало одразу шестеро карпатівців, яким ще 20 років нема. Тому ми сподіваємося, що вони будуть рости і конкурувати з нашими основними гравцями.

– У попередніх матчах карпатівці грали по 45 хвилин, натомість в останній день більшість з них провела на полі увесь матч. Ви так планували чи це були вимушені корективи?

– Ми так і думали зробити, виходячи з того, що довелося трішки змінити плани. Зараз будуть вихідні, тож такі навантаження прийнятні для гравців. Сподіваюся, що у Львові вони відновляться і залікують свої дрібні ушкодження.

– На цих зборах чи не усі гравці групи атаки забивали голи, причому не одноразово. Мабуть, вас це особливо потішило.

– Це їхня робота. Вони мають забивати, загострювати гру, заробляти штрафні та пенальті. Приємно, що наші «ветерани» показали: потенціал у них ще є. Хоча, як можна назвати ветеранами того ж Гладкого чи Бартуловіча? Та й молодь показала, що ми не даремно їм довіряємо.

– Капітанська пов’язка на зборах, у буквальному розумінні, переходила з рук в руки…

– Це моє рішення. Як ви знаєте, Андрій Ткачук з нами на збори не поїхав, тож ми стали перед вибором капітана. Власне, самі вибори відбудуться на других зборах, а поки я призначав капітана вольовим рішенням. З пов’язкою на поле мають виходити ті, хто заслужив це своєю грою. У «Реалі», наприклад, капітаном є той, хто провів найбільше матчів. У нас теж є чимало таких гравців: Зеньов, Пластун, Балажіц, Голодюк, Гладкий. Словом, я поставив гравців перед складним вибором. Але це буде їхнє рішення. Вони оберуть собі лідера.

– Чи вже відомо про плани підготовки команди на других зборах?

– Так. 9 числа ми знову вилітаємо до Антальї. Уже точно відомо, що ми проведемо три спаринги, зокрема, проти солігорського «Шахтаря», «Кайрата» та белградського клубу «Рад». Програма у нас буде доволі насичена. Попри це від обраного шляху ми не будемо відвертатися, надамо ігрову практику нашій молоді, аби вона понюхала порох і швидше вливалася в наші ряди.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения