FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Младен Бартуловіч: "Здавалося, що корейців більше, ніж нас"
^

Младен Бартуловіч: "Здавалося, що корейців більше, ніж нас"

803
Младен Бартуловіч: "Здавалося, що корейців більше, ніж нас"
Фото - Анатолий Спица, FootBoom.com

У першому матчі «Карпат» на зборах проти карагандинського «Шахтаря» Младен Бартуловіч, з подачі Євгена Бохашвілі, забив дебютний гол «левів» у 2014 році. Через два тижні, той же хорват, знову ж таки, після чудової передачі від Бохашвілі, забив наразі останній гол львів’ян. Після матчу проти південнокорейського чемпіона «Поханг Стілерз» Младен Бартуловіч підсумував перші збори.

– Младене, проти кого ти більше хотів зіграти у понеділкових спарингах?

– В принципі, великого значення не було, але більше хотілося зіграти ввечері. Все-таки проводити матч в обід якось не дуже звично. Хоча вийшло так, що обидва спаринги видалися цікавими та насиченими на події.

І все ж корейці створили вам немало клопотів...

– Насправді, це дуже хороша команда. Вони грають не в такий футбол, як це звично в Європі. Таке враження, що їх ніби більше на полі, ніж нас. Ти тільки м’яча отримав, а вже тебе накривають. Все ж цікаво було грати проти них. Цікаво було себе перевірити. «Поханг Стілерз» є чемпіонами Кореї, виступають в Лізі чемпіонів Азії. Як не крути, а це не поганий показник.

Мабуть, приємно такі команді забити гол-красень?

– Треба віддати належне Євгену Бохашвілі, який здорово розібрався на фланзі. Він побачив, що я відкритий, віддав дуже хорошу передачу, тож довелося вже по м’ячу влучити (сміється). Я вирішив не зупиняти, бити одразу, надто вже зручна передача була.

Шість перемог вам допоможуть в майбутньому?

– У мене ще не було такого, щоб на зборах вигравати всі поєдинки. Це дуже приємно і добре, додає команді впевненості. Але попереду ще другі збори, будемо продовжувати в тому ж дусі.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения