Главная Украинские Favbet Лига Младен Бартуловіч: "Здавалося, що корейців більше, ніж нас"
^

Младен Бартуловіч: "Здавалося, що корейців більше, ніж нас"

372
Младен Бартуловіч: "Здавалося, що корейців більше, ніж нас"
Фото - Анатолий Спица, FootBoom.com

У першому матчі «Карпат» на зборах проти карагандинського «Шахтаря» Младен Бартуловіч, з подачі Євгена Бохашвілі, забив дебютний гол «левів» у 2014 році. Через два тижні, той же хорват, знову ж таки, після чудової передачі від Бохашвілі, забив наразі останній гол львів’ян. Після матчу проти південнокорейського чемпіона «Поханг Стілерз» Младен Бартуловіч підсумував перші збори.

– Младене, проти кого ти більше хотів зіграти у понеділкових спарингах?

– В принципі, великого значення не було, але більше хотілося зіграти ввечері. Все-таки проводити матч в обід якось не дуже звично. Хоча вийшло так, що обидва спаринги видалися цікавими та насиченими на події.

І все ж корейці створили вам немало клопотів...

– Насправді, це дуже хороша команда. Вони грають не в такий футбол, як це звично в Європі. Таке враження, що їх ніби більше на полі, ніж нас. Ти тільки м’яча отримав, а вже тебе накривають. Все ж цікаво було грати проти них. Цікаво було себе перевірити. «Поханг Стілерз» є чемпіонами Кореї, виступають в Лізі чемпіонів Азії. Як не крути, а це не поганий показник.

Мабуть, приємно такі команді забити гол-красень?

– Треба віддати належне Євгену Бохашвілі, який здорово розібрався на фланзі. Він побачив, що я відкритий, віддав дуже хорошу передачу, тож довелося вже по м’ячу влучити (сміється). Я вирішив не зупиняти, бити одразу, надто вже зручна передача була.

Шість перемог вам допоможуть в майбутньому?

– У мене ще не було такого, щоб на зборах вигравати всі поєдинки. Це дуже приємно і добре, додає команді впевненості. Але попереду ще другі збори, будемо продовжувати в тому ж дусі.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме