Сергій Пилипчук: "Самовіддача сьогодні була на рівні"

Сергій Пилипчук: "Самовіддача сьогодні була на рівні"

187
Сергій Пилипчук: "Самовіддача сьогодні була на рівні"
Фото - fcvolyn.net

Півзахисник луцької «Волині» Сергій Пилипчук поділивя враженнями від останнього контрольного матчу своєї команди.

- Сергію, оціни сьогоднішній матч і сьогоднішнього суперника «Волині» - «Криля Совєтов»?

- Хороша і організована команда, яка грає у дрібний та середній пас, міцний середнячок російської ліги. З багатьма гравцями «Крил» я знайомий, бо грав у Росії. Ті ж Махмудов, Таранов, Воробйов, Концедалов… Амісулашвілі добре знаю, бо він грав в «Анжі» та «Тереку», але Сашу викликали до збірної Грузії. Поговорили трохи з хлопцями перед грою і після неї.

- Чи дорікав Анатолій Демяненко за поразку?

- Ми почуємо розбір гри завтра, можливо, без критики і не обійдеться. Хоча вважаю, що самовіддача сьогодні була на рівні. Вони (самарці) гол забили класний, а Еріку у подібних моментах в кінці матчу не поталанило – одного разу пробив трохи вище воріт, а вже на останніх хвилинах – головою повз «рамку» після прострілу Занєва. Так, програли сьогодні, але головне не в чемпіонаті поразки лічити. Це збори, тут головне все ж тренувальна мета спарингу…

- Цей збір відрізняється від першого?

- Нині веселіше – нам дали м’ячі (посміхається). Звісно, вже не тільки «фізику» закладаємо, більше з м’ячами працюємо, робимо вправи на координацію. Тренуємо прискорення, вправи та техніку, тактику… Це вже не перший збір, коли дуже важко усій команді давалися заліки у бігових вправах. Хоч всі розуміють, що одне іншому не завадить.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров