Главная Украинские Favbet Лига Сергій Симоненко: "Причину свого звільнення я так і не почув"
^

Сергій Симоненко: "Причину свого звільнення я так і не почув"

678

Уже колишній захисник «Севастополя» розповів, за яких обставин клуб розірвав із ним співпрацю та коли керівництво зобов’язалося погасити заборгованість.

Сергію, скажіть, будь ласка, яка причина того, що клуб припинив з вами співпрацю, які обставини цього рішення?

— Я підійшов до керівництва клубу, запитав, яка причина такого рішення, але мені причину не назвали…

Тобто, отак просто взяли й розірвали з вами контракт?

— Ні, насправді в мене в контракті був пункт, за яким керівництво могло в односторонньому порядку припинити співпрацю після останньої гри цього року. Тобто, після 31 грудня, за контрактом я міг бути звільнений.

Але юридично ви в команді до 31 грудня, так?

— Так, до кінця року я ще залишаюся формально гравцем «Севастополя».

Які у вас плани на майбутнє, як підтримуватимете спортивну форму?

— Наразі відпочиваю. Скажемо так: у мене уже передчасно почалася відпустка. Цього року я вже тренуватися не буду. Ось у решти гравців канікули настануть уже після матчу з «Динамо», а в мене вже зараз. Я займатимуся самостійно, а після нового року вже вирішу, як бути далі.

Ваш агент уже приступив до пошуку нового футбольного клубу, чи це вже буде робитися після нового року?

— Думаю впродовж терміну відпустки агент активно працюватиме, щоби скористатися майже тримісячною паузою у чемпіонаті.

Сергію, а як щодо інших двох гравців, із якими керівництво «Севастополя» також зупинило співпрацю, Левандовскі й Чижовим? Чи й у їхніх контрактах також було прописано право одностороннього розриву зобов’язань, а їм також нічого не пояснили?

— Не знаю. За хлопців говорити не можу. Кажу лише за себе.

Скажіть, чи перед своїм звільненням із посади тренера клубу Геннадій Орбу мав розмову з командою? Що він говорив?

— Знаю, що з командою він попрощався. Просто я вже не встиг із ним зустрітися й поговорити. Вийшло так: щойно ми поїхали з бази — він приїхав.

Як гадаєте, відставка Геннадія Григоровича це наслідок розгромної поразки від «Шахтаря» чи причина тут скоріше пов’язана із затримками зарплатні й іншими нефутбольними питаннями?

— Та ні, поразка від «Шахтаря»… Так після «Шахтаря» можна кожного тренера виганяти. «Гірники» грають і перемагають і в Лізі чемпіонів. Команди європейського рівня обігрують — 4:0… Я не знаю. Я тільки інтерв’ю керівництва читав про нестачу «жорсткої руки»…

Маєте на увазі те інтерв’ю, в якому йшлося, мовляв, Геннадій Орбу «не зумів утримати гравців, щоби психологічний клімат у колективі був на високому рівні». Усередині команди був справді поганий мікроклімат?

— Та ні. Атмосфера в команді була нормальною. Справа в тому, що гравці хвилюються, коли довгий час не отримують заробітну платню. Це природно. А настрій у команди був нормальний, бойовий.

А особисто перед вами, після того як припинили співпрацю, заборгованість із зарплатні погасили?

— Так, ми домовилися про це. Написали гарантійний лист, що до 15 січня всі борги будуть погашені. Підписали папери, потисли руки й розійшлися.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме