Олександр Гладкий: "1:1 – зовсім непогано"
^

Олександр Гладкий: "1:1 – зовсім непогано"

373
Центрфорвард «левів» Олександр Гладкий у грі з «Маріуполем» гол не забив, але був достатньо активним, причому не лише при виконанні своїх прямих функцій на полі, а й не раз допомагав партнерам при обороні власних воріт.
– «Карпати» більшість атак проводили невеликими силами. Чому?
– Я б не сказав, що ми атакували малими силами. Ми проводили хороші атаки, мали моменти, щоб забити. Інша справа, що гра була важкою. Але «Іллічівець» сильний суперник, тим більше, що він грав на своєму полі, мав підтримку рідних вболівальників. Також я б відзначив, що у маріупольців добре зіграна команда, до того ж дуже прекрасно підготовлена функціонально. Саме тому нам було досить важко проти них грати. Думаю, нічия – закономірний результат, який відповідає тому, що відбувалося на полі. Звичайно, нам дуже хотілося добитися перемоги і взяти три очки. Але вважаю, що результат 1:1 – це також зовсім непогано.
– Ти сьогодні дуже часто відходив назад, допомагав гравцям лінії оборони. Таку вказівку перед грою ти отримав від тренера?
– Так, саме такою була установка на гру. Та й загалом, коли ми захищаємося, то всією командою «сідаємо» за лінію м’яча. Тому такі мої дії – це нормально.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме