Ґреґор Балажіц: "Взяли очко – для нас зараз це найголовніше"
^

Ґреґор Балажіц: "Взяли очко – для нас зараз це найголовніше"

534
Ґреґор Балажіц: "Взяли очко – для нас зараз це найголовніше"
По завершенні гостьового матчу з маріупольським «Іллічівцем» своїми враженнями від гри з Інформаційним центром клубу поділився автор гола у складі «Карпат» Ґреґор Балажіц.
– Розкажи про гол очима його автора...
– Бартуловіч добре подав з кутового. Младен і в минулих іграх виконував подібні передачі, але нікому не вдавалося забити. Сьогодні ж я опинився в потрібному місці у потрібний момент, тож добре, що все вийшло саме так, як ми задумали.
– Ти захисник, тому не так часто забиваєш. Але коли вже тобі вдається відзначитися голом, то «Карпати» кожен раз грають внічию. Це тепер у наших іграх є така прикмета?
– (Сміється). Не знаю, важко відповісти на це питання. Не думаю, що це якась прикмета. Швидше, простий збіг обставин. Хоча насправді, цікаво виходить...
– Як тобі гра загалом, наскільки важким був матч?
– Гра була не простою, ви самі все бачили. Ми вийшли на поле, щоб взяти очки. На виїзді завжди важко грати. Ми діяли від оборони, приділивши основну увагу безпеці власних воріт. Це чемпіонат, необхідно добиватися позитивних результатів. Тому ми багато уваги приділяли діям у захисті. Але пам’ятали й про те, що необхідно шукати свій шанс в атаці.
– Ви його знайшли і більшу частину ігрового часу вели в рахунку. Однак зрештою все таки пропустили. Чого не вистачило, аби вивезти з Маріуполя перемогу?
– Пропустили гол зі штрафного. Це стандарт – їхній гравець дуже добре пробив. А інших моментів у «Іллічівця» й не було. Ми дуже добре грали в обороні, перекривали всі зони. Вдома ми граємо більше на атаку. Напевне, на виїзді також можна грати по-іншому, але така тактика – гра від оборони – є достатньо ефективною, коли необхідно набирати очки. А для нас зараз це найголовніше.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме