"Волынь" - "Днепр". Послематчевая пресс-конференция Виталия Кварцяного
^

"Волынь" - "Днепр". Послематчевая пресс-конференция Виталия Кварцяного

537
"Волынь" - "Днепр". Послематчевая пресс-конференция Виталия Кварцяного
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Віталій Кварцяний, головний тренер ФК «Волинь»:

- Команда програла… Ми не будемо виправдовуватися, але ми третій матч граємо удесятьох. В Києві нам вдалося зберегти рахунок, бо вилучення було пізнє. Мемешев дві гри не грав і сьогодні виглядав слабо, хоча і міг забити. Мене запитують про гру в Запоріжжі…. Якщо грають десять на одинадцять, то гра вже не рівна. Можливо, в регламенті треба написати, що «Волинь» має грати в меншості. Я попереджував футболістів: розраховуйте на те, що суддя буде вас «шукати», дасть одну карточку, і дасть другу, щоб дати супернику шанс.

У нас влітку пішло чотирнадцять і цей карточний будинок було тяжко зліпити, ПВА ще не висохло на ньому, але ми пробуємо грати, та коли граємо вдесятьох… Все-таки припустилися дуже багато помилок, не забили Задерецький і Мемешев. Дніпро також не реалізовував свої моменти, але вони не грали в меншості. Волинь грала в рівний футбол, але потім почала поступатись.

Я не розумію деяких гравців, наприклад, третій гол забивався після прострілу, який зобов’язаний переривати воротар. В таких матчах воротар має багато роботи і йому важко забити. Коли забивали нам другий гол, то Неділько не відсунув своїх гравців подалі від воріт і вийшло так, що його занесли буквально у ворота разом з м’ячем. Те саме по першому голу – не пішов на перехоплення. Так, в нього було кілька моментів, коли він стрибав, повзав, витягував. Але те, що могло не залетіти – залетіло. Шиков – не правий захисник і зіграв не так, як йому потрібно. Я не задоволений Кінашем, так, як незадоволений Сімініним після минулої гри. А ще скажу, що суддям дуже подобається бити слабких. Ми ще не зігралися, а на нас вже так серйозно тиснуть, тому доводиться червоніти за програний матч.

- Волинь по-різному зіграла в двох таймах. Ви будували так гру, щоб зіграти сильно в першому таймі і виглядати рівно проти Дніпра?

- Ми проти будь-якої команди граємо рівно, не від оборони. Моїх гравців, звісно, підкосило вилучення.

- Стандарти кілька разів пробивав Скоба. Вам не здалося, що невдало?

- Йому ніхто не казав взагалі бити їх і я не зрозумів його гру в другому таймі, як і гру ще кількох футболістів. Ну гаразд, молодому Задерецькому ще можна дещо вибачити – він перший раз грав повністю матч, в нього день народження сьогодні. Але в нас в другому таймі взагалі ніхто не грав.

Оцените
Поделитесь
Источник: ФК "Волынь"

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме