"Таврія": круте піке чи безнадійне падіння?
^

"Таврія": круте піке чи безнадійне падіння?

481
"Таврія": круте піке чи безнадійне падіння?

Наразі керівництво "Таврії" цілком і повністю довіряє Янісу Христопулосу. Скільки ще боси кримчан ладні терпіти відсутність результату, генеральний директор клубу Олександр Бойцан не уточнив.

Негаразди сімферопольського клубу аж ніяк не обмежу­ються невиразною та місцями беззмістовною грою команди. Як і в багатьох інших клубів, це є симп­томом значно глибших проблем, які виходять далеко за межі футбольного поля. Невирішений конфлікт із аж передпопереднім тренер­ським штабом в особі багаторічного функціонера федерації Семена Альтмана — це лише остання ланка невтішного ланцюжка "таврійців". Їй передував і затяжний конфлікт між президентом клубу Сергієм Куніциним і відомим широким футбольним колам функціонером Дмит­ром Селюком, який відлунився річною забороною на трансферну діяльність клубу. До того ж, "Таврія" ризикує втратити ще навіть не здобуті цього сезону троє очок. Відповідне рішення Контрольно-дисциплінарного комітету вже є, залишається ще процес розгляду апеляції.

На тлі таких потрясінь команду приймає "екзотичний" для вітчизняного чемпіонату грецький фахівець Яніс Христопулос. Його поява, хоч і була передбачена низкою спортивних видань, та все ж виявилася несподіваною. Справа в тому, що 14 червня, в день, коли в більшості гравців добігла кінця відпустка, генеральний директор "Таврії" Олександр Бойцан заявив, що всі розмови про зміну тренерського штабу не відповідають дійсності. Відповідно й Лужний мав розпочати тренувальний процес команди. Проте вже наступного дня з’явилася офіційна інформація про розірвання контракту зі штабом Олега Романовича.

Понад тиждень після того, 23 червня, відбулася офіційна презентація нового керманича сімферопольців Яніса Христопулоса, який запевнив, що "футбол, який показуватиме "Таврія" в новому сезоні, не буде схожим на той, який вона демонструвала торік". Разом із тим він висловив занепокоєння нестачею часу: "На цих зборах я не встигну дати команді все, що запланував. Але з кожною командою ми гратимемо двічі…". Тим самим дещо передбачивши невтішний старт для "таврійців".

Наразі ж після трьох поразок та одного забитого м’яча в матчах проти фактично рівних за силами й можливостями команд, перед поєдинками із "Севастополем" і двома монстрами в особі "Шахтаря" й "Динамо", керівництво клубу публікує звернення до вболівальників. У ньому генеральний директор закликає до терпіння та запевняє, що всі працівники клубу трудяться не покладаючи рук, аби найскоріше подолати скруту та повернути клубу колишню велич, стабільність і переконливу гру на футбольному полі. "Нам потрібно вирішити ті непрості моменти минулого, які наразі нас переслідують. Як тільки всі ці негаразди вирішаться, "Таврії" стане значно легше", — запевнив у посланні гендиректор Бойцан.

У коментарі "Українському футболу" пан Бойцан запевнив, що наразі грецький фахівець має незаперечну довіру, тож ініціювати якісь розмови про зміну тренера просто безглуздо. "Судити за результатами трьох турів — це неправильно. Так не можна. Поки керівництво цілком і повністю довіряє Янісу Христопулосу". Скільки ще боси "Таврії" зможуть терпіти відсутність результату, Олександр Володимирович не уточнив.

Тобто, на цей момент наявного кредиту довіри в пана Христопулоса достатньо, щоби встигнути переконати керівництво й громадськість у власній здатності вивести "Таврію" з піке та відвернути безнадійний штопор. На виправдання грека можна сказати, що він найпізніше з усіх тренерів еліти прийняв свою команду, тож часу в нього було дещо менше, ніж у колег по прем’єр-лізі. Та й прийняв команду грек не в найкращому стані: трансферна заборона, втрата провідних гравців… І це далеко не повний перелік можливих виправдань елліна.

Попри все, після трьох турів навряд чи можна категорично судити про придатність чи неспроможність нового тренера. Але три поразки поспіль, до того ж надто велика ймовірність іще трьох поспіль, потроху накопичують грозові хмари над наставником. Звичайно, Христопулосу не потрібно довго думати над пошуком виправдань, але якщо після шести турів "Таврія" залишиться з нульовим очковим багажем, то терпіння босів може й луснути…

теги: "Таврия"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме