Михайло Кополовець: "Давно в такому темпі не грав"
^

Михайло Кополовець: "Давно в такому темпі не грав"

363
Михайло Кополовець: "Давно в такому темпі не грав"

У першому таймі матчу проти словацької «Жиліни», вінгер «Карпат» Михайло Кополовець регулярно створював проблеми своїм опонентам на фланзі. Про своє повернення півзахисник розповів офіційному сайту.

– У першому таймі ти літав, як в кращі роки...


– Як то кращі роки? Вони для мене от зараз тільки і наступають. Знаєте, я дуже заскучив за великим футболом. Наїздився... І вже давно в такому темпі не грав. Наприклад, в Білорусії не було матів в такому ритмі.

– Сьогодні ти більше грав на емоціях?


– Не без того. Я сумував за нашою командою. А зараз побачив Худоб’яка і мені вже нічого не треба. Це все рідні люди для мене.

– Перший тайм ви грали здорово, а от по перерві вдавалося далеко не все...


– Так і грали, як раніше. Та й тренерська вказівка на цьому акцентувалася. Але після дощу поле стало в’язкувате. Крім того, ми лише напередодні ввечері приїхали. Якби не ці фактори, то тримали б такий темп до кінця.

– По перерві ти знову вийшов на поле...


– Треба форму набирати. Я радий, що пограв в обох таймах.

– Як твої фізичні кондиції?


– Не сказав би, що все в порядку. Трохи на емоціях грав. Треба набиратися сили. Загалом, непогано почуваюся, але коли вперед біжу, то назад вже важкувато повертатися. Для того, щоб цього не було ми і їдемо на збори. А щодо себе, то відчуваю, що необхідно попрацювати над обороною.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме