Конрольний матч. "Волинь" - Збірна Хелмського повіту 8:0
^

Конрольний матч. "Волинь" - Збірна Хелмського повіту 8:0

597
Конрольний матч. "Волинь" - Збірна Хелмського повіту 8:0
Фото - fcvolyn.net

Луцька «Волинь» у середу зіграла черговий спаринг під час першого НТЗ, який тривав у Луцьку. Цього разу команда виїхала до сусідньої Польщі на запрошення Хелмської окружної футбольної спілки. У прикордонній Влодаві «хрестоносці» зіграли товариський матч із місцевою командою. Точніше поляки виставили дві різні команди у двох таймах. Так само й тренери «Волині» під час експрес-відрядження команди за кордон використали всіх своїх гравців.

Незважаючи на теплий прийом та обстановку на матчі, гості на правах більш класної команди заволоділи ініціативою й часто голкіперам «Волині» залишалося тільки підказувати польовим гравцям, але не вступати в гру самим. Моменти «волиняни» створювали, але не реалізовували. Особливо відмітимо у цьому сенсі нападників лучан Козьбана та Селіна. Дмитро й Алессандро і самі створювали і виходили на «убивчі» позиції після комбінацій, але м’яч у ворота не йшов.

Аж поки за справу нападників не вирішив взятися капітан Сергій Сімінін. Він обігрався із Дудіком, увірвався на швидкості у штрафну й у боротьбі із захистом вразив ближній верхній кут поляків.

Другу половину матчу лучани провели продуктивніше в сенсі забитих голів. Дублем підтримав почин капітана Козьбан, старався Дудік, але тричі не реалізував стовідсоткові моменти. Утім, Артем компенсував це створенням гольових ситуацій для Дмитра Літвененка, який також оформив дубль у спарингу.

Розгром довершили Зінкевич, Нємчанінов та Рогач – 0:8.

Склад «Волині»: Кичак (Літовченко, 46) – Сімінін (Парцванія, 46), Годований (Р. Никитюк, 72), Шабанов (Приндета, 46), Шіш (Нємчанінов, 46) – Матей (Зінкевич, 63), Гуменюк (Коблюк, 80) – Мемешев (Дудік, 30), Задерецький (А. Никитюк, 70) – Козьбан (Литвиненко, 72), Селін (Рогач, 50).

Голи: Сімінін (40), Козьбан (52, 58), Літвінєнко (72, 76), Зінкевич (83), Нємчанінов (85), Рогач (89).

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме