Ігор Йовічевіч: "Успішний матч, бо ніхто не травмувався"
^

Ігор Йовічевіч: "Успішний матч, бо ніхто не травмувався"

404
Ігор Йовічевіч: "Успішний матч, бо ніхто не травмувався"
Фото - fckarpaty.com.ua

Після першого товариського матчу головний тренер «левів» Ігор Йовічевіч розповів про гру своєї команди і поділився планами на найближчий сезон.

«Для нас цей матч був успішним з огляду на те, що ніхто з наших гравців не травмувався. Для нас це дуже важливо. Це була наша перша гра в новому сезоні, в якій ми мали можливість побачити розвиток команди і те, як вона може покращитися в майбутньому. Можливо, наші гравці трохи втомилися, адже зранку перед виїздом у нас було тренування. Це якщо говорити про другий тайм, коли я випустив досить багато молоді, були гравці по 18-19 років. Наразі їм важко грати просто, контролювати м’яча. Але вони показали характер, вони виграли. Це успіх для всіх нас».

«26 липня стартує українська Прем’єр-ліга, тому ми готуємося до першого матчу в цьому турнірі. До матчу проти «Жиліни» ми не готувалися, хоча, можна сказати, що словацька команда досить непогана».

«Взагалі, в футболі мені подобається контроль м’яча, велика кількість комбінацій, те, як гравці змінюються флангами. От другий гол ми забили після досить довгої комбінації. І мене це тішить. Я впевнений, що в наступних матчах ми будемо діяти ще ефективніше».

«Наразі цікавить гра моєї команди. Те, як ми контролюємо м’яча, як ми обороняємося. Зараз, після цього матчу, я задоволений. А про негативи у нашій грі вже поговоримо на тренуваннях. До чого ми прагнемо? Що ми хочемо? Я маю мрію. Я хочу, щоб у чемпіонаті України наші суперники після матчу говорили: «Ми більше ніколи не хочемо грати проти «Карпат»! Це моє бажання. Я хочу постійно бачити характер і хочу, щоб команда завжди билася як леви».

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме