Главная Украинские Favbet Лига Вадим Страшкевич: "Хотілося самому вийти на поле"
^

Вадим Страшкевич: "Хотілося самому вийти на поле"

458

Вадим Страшкевич, гравець молодіжного складу «Карпат», лише днями поповнив ряди львів’ян в Словенії. Футболіста було вперше викликано на збори головної команди і в перший день перебування в таборі «Карпат» Вадим відвідав матч «зелено-білих» проти «Кубані». Щоправда, наразі лише в якості глядача.

– Ти лише приїхав. Можеш описати, що відбувається в Словенії, оком людини, яка щойно занурилася в цю атмосферу зборів?

– Атмосфера в команді і справді чудова. Я лише приїхав, а вже встиг порозумітися з усіма гравцями. Ми й раніше підтримували стосунки, адже я неодноразово вже тренувався з першою командою на базі в Брюховичах. Тому себе тут почуваю комфортно.

– Так само ти себе почував, коли дізнався, що тебе викликають в Словенію?

– Коли дізнався, що поїду на збори, було незабутнє відчуття. Але, повторюся, оскільки я вже тренувався з першою командою, для мене це не стало великим сюрпризом. Хоча зізнаюся – емоції переповняли.

– Але приїхав ти на другу частину зборів. Як вважаєш – буде час, щоб проявити себе з найкращого боку?

– Думаю, тренер дасть нам і час, і шанс проявити себе. Кажу за молодих гравців: за себе, за Завійського... Якщо ми віддамося на всі 100% тренувальному процесу і доведемо, що ми тут гідні бути, то все інше теж залежатиме лише від нас.

– А де саме тебе застала новина, що треба їхати до Словенії?

– Я тренувався з молодіжною командою «Карпат» у Закарпатті, в Чопі. Після нашої першої гри проти «Говерли» буквально через 2 дні мені повідомили, що я їду на збори з першою командою. Ми повернулися до Львова і вже наступного дня звідти ми вирушили до Словенії. Дорога минула швидко і непомітно. Єдине, що трохи не виспалися. Але ми вже встигли відновити сили.

– Ви приїхали в той день, коли «Карпати» грали проти «Кубані». Очевидно, що участі в матчі брати ще не могли. А як в глядача цей матч які у тебе залишив враження?

– Хотілося самому вийти на поле і вже показати тренерові, як можу грати в футбол. А щодо гри команди, то мені вона сподобалася. Особливо перший тайм... Швидкості були неймовірні! А в другому таймі стало помітно, що на зборах у хлопців були серйозні навантаження і команда трохи підсіла.

– Як думаєш, можливо, у матчі проти «Горіци» в тебе з’явиться шанс?

– Я на це дуже сподіваюся...

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения