Главная Украинские Favbet Лига "Карпати" в Словенії. День 11-й (+ фото)
^

"Карпати" в Словенії. День 11-й (+ фото)

882
"Карпати" в Словенії. День 11-й (+ фото)

Починався черговий день словенських зборів... Який він за ліком, знав хіба журналіст Інформаційного центру – всі інші вже давно збилися з рахунку. Єдине, що його відрізняло від інших – львів’яни вже тренуються у більшій компанії. Напередодні до команди приєдналися гравці молодіжки Вадим Страшкевич і Тарас Завійський.

Була і ще одна особливість цього дня: лише в понеділок команда провела спаринг з «Кубанню», а вже в середу «зелено-білим» доведеться зіграти ще один товариський матч проти словенської «Горіци». Тобто тренерському штабу необхідно було сформувати підготовку таким чином, щоб футболісти змогли відновитися після попереднього матчу і водночас підготуватися до гри наступної. Тому й цікаво було подивитися, як саме Олександру Севідову та його помічникам вдасться організувати цей процес.

Вже на ранковому тренуванні тренерський штаб поділив команду на дві групи гравців: перша складалася з футболістів, що відіграли проти краснодарського клубу більшу частину матчу, а друга з гравців, які виходили на заміну або ж узагалі не брали участі в зустрічі. Доки останні працювали в посиленому режимі, їхні колеги з основного складу «кубанського» матчу намотували круги навколо поля та проводили розминку.

Інша справа – вечірнє заняття. На нього «Карпати» виходили після відносно (як для Рогли) спекотного дня (+18 градусів). Рівно з виходом гравців з готелю на горизонті з’явилися темні хмари... А щойно команда опинилася на полі, як десь вдалині за горами почувся гуркіт грому, а за ним інший. І так кілька разів... Втім, настрою футболістам це не поменшало. Початок тренування супроводжувався сміхом та жартами. Ще б пак, тренери для своїх підопічних придумали нові веселі вправи.

Заняття повністю розпочалося без м’ячів. Усі шкіряні кулі лежали поруч... Ось так, без них карпатівцям довелося грати... в квадрат! Спитаєте, як таке можливо? Дві рівні групи гравців зайняли позиції у двох квадратах на полі і кожна працювала окремо від іншої. Суть гри у квадрат без м’яча – це усім знайома ще з дитинства гра в квача. Хтось один «водить», а інші від нього втікають в межах геометричної фігури. Хлопці так захопилися грою, що тупіт від їхніх ніг було чути за кількадесят метрів.

Далі тренери ускладнили завдання. Дали в кожен квадрат по одному м’ячу. Але не для того, щоб бити по ньому ногами. Той, хто тримає м’яча в руках, рахується «в хатинці». А отже квачем стати не може. Правда, водночас і намагається «врятувати» від передачі естафети квачем свого партнера перекодуванням м’яча. Заплутано написано? Так, але ж процес так само і виглядав... Зорієнтуватися у тому, за ким женеться квач і кого варто рятувати, було важко. Власне, це була вправа на орієнтацію і швидке мислення.

Коли ж гравці залишили квадрати і готувалися до гри в футбол, тренери зробили ще один сюрприз. З воротами, з польовими гравцями, з футбольним м’ячем... Але грали карпатівці не у футбол, а швидше в гандбол... Від незвички куля, бувало, вислизала з рук, падала на газон... І лише після цього м’яч нарешті опустили на поле і гравці прийнялися робити те, що їм більш звичне.

"Карпати" в Словенії. День 11-й (+ фото) - изображение 1
"Карпати" в Словенії. День 11-й (+ фото) - изображение 2
"Карпати" в Словенії. День 11-й (+ фото) - изображение 3
"Карпати" в Словенії. День 11-й (+ фото) - изображение 4
"Карпати" в Словенії. День 11-й (+ фото) - изображение 5
"Карпати" в Словенії. День 11-й (+ фото) - изображение 6
"Карпати" в Словенії. День 11-й (+ фото) - изображение 7

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения