Микола Медiн: "Треба визнати, що Коноплянка зупинився у розвитку i топчеться на мiсцi"

Микола Медiн: "Треба визнати, що Коноплянка зупинився у розвитку i топчеться на мiсцi"

212
Микола Медiн: "Треба визнати, що Коноплянка зупинився у розвитку i топчеться на мiсцi"
Фото - sport-xl.net

Уже цього лiта "Днiпро" втратить лiдера команди. Та й водночас одного з найсильнiших українських футболiстiв. Про бажання змiнити клуб спершу оголосив сам спортсмен, а пiзнiше повiдомив про своє рiшення й керiвникiв "Днiпра". Тi готовi вiдпустити Коноплянку, але лише за однiєї умови: вiн має перейти в iноземний клуб. За повiдомленнями європейської преси, Євгеном Коноплянкою всерйоз цiкавляться дортмундська "Боруссiя", леверкузенський "Баєр", iталiйськi "Наполi" й "Мiлан".

- Це буде величезна втрата, - каже Микола Медiн, колишнiй воротар "Днiпра". - Євген Коноплянка - справжнiй лiдер "Днiпра". Вiн дуже креативний, швидкий, а головне - вибуховий. Хлопець може в будь-який момент вистрелити i "зробити гру". На жаль, я не бачу жодного гравця, який нинi може замiнити Коноплянку...

- Чи погоджуєтеся з тим, що у "Днiпрi" цей футболiст перестав прогресувати?

- Так, треба визнати, що Коноплянка зупинився у розвитку i топчеться на мiсцi. Причини рiзнi: вiд травми i до результатiв команди. "Днiпро" не вийшов у Лiгу чемпiонiв, тому Коноплянка, мабуть, втратив стимул працювати. Тож заради своєї кар'єри вiн хоче змiнити команду.

- Нiмецький трансферний портал оцiнює нашого футболiста у десять мiльйонiв євро. Чи готовi європейцi викласти такi грошi?

- Так, готовi. За цього футболiста дадуть бiльше, нiж десять мiльйонiв євро. Але українськi клуби. По-перше, вони менше ризикуватимуть, бо Євгеновi не треба буде адаптовуватися до своєї країни. А по-друге, "Шахтар" i "Металiст" нинi шукають українських футболiстiв. Тож паспорт Коноплянки автоматично збiльшує його цiну в Українi.

- Але ж "Днiпро" принципово не хоче продавати Євгена Коноплянку суперникам з чемпiонату України?

- У цьому немає нiчого дивного. А навiщо нам продавати Коноплянку своїм суперникам? Ми не хочемо пiдсилювати опонентiв! А якщо дбати про кар'єру Коноплянки, то його слiд вiддавати за кордон.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме:1
 • А зачем дальше расти? В основу и так поставят ибо ЛИМИТ!

  0+ 0- 0
  +-
  securon
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров