Сергій Гаращенков – гравець "Карпат"

Сергій Гаращенков – гравець "Карпат"

208
Сергій Гаращенков – гравець "Карпат"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Львівські «Карпати» уклали 4-річний контракт з 22-річним українським захисником Сергієм Гаращенковим, який до цього виступав за пермський «Амкар». Таким чином «зелено-білі» отримали першого новачка в 2013 році. Про себе та свої перспективи в львівській команді Сергій розповів Інформаційному центру клубу.

– Про варіант з «Карпатами» розповів мій агент. Сказав, що головному тренеру сподобалася моя гра, він бачив кілька матчів за моєю участю. Я погодився без роздумів. У мене було бажання покинути «Амкар» і Росію ще літом. Але вдалося це зробити лише зараз.

– Що тебе не влаштовувало в Росії?

– В нашому клубі ставку зробили на досвідчених гравців. Відповідно, у мене практично не було ігрової практики. А вік такий, що хочеться грати, а не на лавці сидіти. Тому я вирішив повернутися в Україну і грати за «Карпати».

– Але ж кажуть, що російський чемпіонат сильніший за український...

– Я не знаю, мені судити важко, бо у вищій українській лізі я не грав. Лише за дубль донецького «Шахтаря». Щодо російського чемпіонату, то тут так – солідний турнір. Але я сподіваюся, що в мене вийде все і в Україні.

– Нещодавно з «Амкара» в «Карпати» перейшов Ілля Михальов. Але у нього не вдалося тут закріпитися...

– Я знаю Іллю ще з академії донецького «Шахтаря». Потім ми разом грали в третій команді. Знаєте, я не зациклювався на тому, що в нього не вдалося. У кожного своя дорога. Я сподіваюся, що в мене вийде.

– З Ніколаєм Костовим у тебе була вже розмова?

– Так, ми говорили. До цього я багато про нього чув, казали, що він сильний тренер. Він мені сказав, щоб я працював, старався і отримаю шанс себе проявити.

– На якій позиції тобі зручно грати?

– Рідна позиція – справа в обороні, але я можу грати і в центрі захисту.

– Когось з «Карпат» знаєш?

– З Романом Мисаком та Ігорем Пластуном ми разом грали в молодіжній збірній. Також знаю Ігоря Ощипка, але він старший. Я ще був в Академії, а він вже за дубль грав. Думаю, що скоро зі всіма гравцями знайду спільну мову.

– У Львові тобі доводилося бувати?

– Тільки в готелі, коли на матчі приїжджали. А так не був. Кажуть, що місто дуже гарне, люди привітні. Ну і фанати класні, знаю, що їх вважають одними з найсильніших в Україні.

– Що тобі відомо про «Карпати»?

– Я знаю, що це команда з традиціями та іменем. У клуба є якісна інфраструктура, яка входить в п’ятірку кращих в Україні. Зрештою, я все життя в Україні провів, я ж українець. Багато знаю про «Карпати» (сміється).

– Ти вже провів кілька тренувань з командою. Як вважаєш, тобі буде важко конкурувати за місце в основі?

– Звісно, конкуренція буде серйозною. В «Карпатах» грають виконавці високого рівня. Я старатимуся, щоб тренер мені довіряв. Усе буде залежати лише від мене.

ДОВІДКА

Сергій ГАРАЩЕНКОВ


Народився 16 травня 1990 року в Новогородівці Донецької області.
Вихованець Академії донецького «Шахтаря».
У 2011 році перейшов до пермського «Амкара», де зіграв 9 матчів.
За молодіжну збірну України в 2012 році провів два поєдинки.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 5
 • удачі йому в Карпатах!!!

  0+ 0- 0
  +-
  Romarinho
 • О, ну наконец-то кого-то подписали! И оборона у нас как раз проблемная. Удачи, Сергей!

  0+ 0- 0
  +-
  VitoFirst
 • тут інформації купа про те, що крайній форвард на перегляді (віддав пас на Гладкого в матчі з Літексом), а першого вони підписують захисника, який ніде не "засвітився". конспіратори...

  0+ 0- 0
  +-
  ihor182
 • Фланговий захисник потрібен був, але надто неоднозначне придбання. Якщо людина не може витіснити Сіракова, котрому вже 35 років і, видно, вже на то не сподівається, викликає питання.

  0+ 0- 0
  +-
  Марче
 • Треба було Мкояна підписувати....гравець збірної....все одно кращий за Балажіца,бо гірше вже нікуди...а вони знову намухлювавли...і знову будуть проблеми з захистом...

  0+ 0- 0
  +-
  Shurifan
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров