Хрісто Стоічков: "Костов дуже хороший тренер"

Хрісто Стоічков: "Костов дуже хороший тренер"

233
Хрісто Стоічков: "Костов дуже хороший тренер"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Хоч «Літекс» і зумів відігратися на останніх хвилинах матчу проти «зелено-білих», настрій у головного тренера болгарської команди Хрісто Стоічкова був не найкращий.

– Як на мене була хороша гра. Мої хлопці добре грали, але було видно, що команда ще не набрала оптимальної форми, ми тільки входимо в сезон. Грав «Літекс» досить динамічно, але це не межа наших можливостей, будемо старатися покращувати свої дії. У нашій команді багато молодих хлопців, тому ми дозволяємо їм насолоджуватися грою.

– Проти «Карпат» вам було цікаво грати?

– «Карпати» мають хорошу команду і класного тренера, який багато знає про футбол. Взагалі, тренерський штаб в «Карпатах» є на високому рівні. Як на мене, то український і болгарський футбол не дуже відрізняються, тому тренерам не важко у вас працювати. Тим більше з такими гравцями. Я думаю, що «Карпати» стануть великою українською командою.

– Перед матчем ви спілкувалися з Ніколаєм Костовим...

– Це дуже хороший тренер. Гравцям «Карпат» є чого від нього вчитися. Ніколай Костов багато працював за кордоном, має досвід. Навіть по товариському матчу було помітно його стиль.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров