FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Волинь" відбула на збори до Євпаторії
^

"Волинь" відбула на збори до Євпаторії

562
"Волинь" відбула на збори до Євпаторії

Сьогодні вранці, відразу після вчорашнього матчу 8-го туру гравці та тренери луцької «Волині» відбули до Криму. Там з 3 по 10 вересня триватиме тренувальний збір команди, викликаний матчами національних збірних.

Збір відбудеться поблизу Євпаторії, у сучасному оздоровчо-відновлюваному комплексі, який розташований на околиці курорту - між лікувальним озером Мойнакі та узбережжям Чорного моря. У розпорядженні лучан буде два якісні поля, комплекс відновлювальних процедур та тренажери.

До Криму головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний взяв гравців основного складу, за винятком тих, хто відбув у національні збірні, а також кількох гравців, гру яких планує переглянути. Після повернення з Євпаторії команда готуватиметься в Луцьку до календарної гри із київським "Арсеналом".

- В Криму плануємо зіграти 1-2 спаринги, можливо, із сімферопольською «Таврією», - розповів Віталій Кварцяний клубній прес-службі. – У Євпаторії проведемо так звану роботу над помилками попередніх матчів, а також поліпшуватимемо індивідуальні кондиції усіх гравців.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения