Майкл Бабатунде: "Без футболу залишатимуся місяць"
^

Майкл Бабатунде: "Без футболу залишатимуся місяць"

424
Майкл Бабатунде: "Без футболу залишатимуся місяць"
Фото - fcvolyn.net
Збірна Нігерії вчора програла французам в 1/8 фіналу Кубку світу й збирає валізи, аби їхати додому. Півзахисник Майкл Бабатунде представляв у Бразилії український клубний футбол. Хавбек луцької «Волині», на жаль, не зміг допомогти своїй збірній у грі проти Франції, бо зламав руку у матчі проти Аргентини. Клубна прес-служба спілкувалася із Майклом з приводу його виступів на чемпіонаті світу.
- Майкле, ти зіграв проти аргентинців, знаю, що твоєю мрією було вийти на поле проти Лео Мессі. Вдалося перекинутися з ним кількома словами?
- Так, у тунелі перед виходом на поле поговорили. Я сказав Мессі про те, що захоплююся його грою, що він чудовий футболіст. Лео з усмішкою подякував. Багато говорити не могли, адже налаштовувалися на матч.
- Ти міг обмінятися футболками з Мессі після гри…
- До того все йшло, якби не травма. Тим прикріше, що отримав її після удару свого ж партнера. Але жодних нарікань до Огені Оназі не маю – це ігровий епізод. Просто вже вийти зі своєю командою в плей-оф чемпіонату світу – це велике досягнення.
- Ти залишаєшся у розташуванні збірної до кінця чемпіонату?
- Так, я попри травму разом із нашими хлопцями. Ось якраз вчора був на стадіоні в Бразиліі. Була прекрасна, велика атмосфера. Одна справа грати, інша – дивитися з трибуни і вболівати за свою збірну. Тим більше у Бразилії – атмосфера на стадіонах схожа на нігерійську.
- Важко було змиритися із тим, що не зіграєш надалі на чемпіонаті?
- У перші дні дуже переживав. Але що поробиш…
- Які плани після чемпіонату?
- Після чемпіонату навідаю родину в Нігерії, а тоді знову порину у футбол. Лікарі сказали, що тренуватися мені не можна буде місяць.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме