Контрольний матч. "Ворскла" - "Олександрія" 1:1
^

Контрольний матч. "Ворскла" - "Олександрія" 1:1

279

"Ворскла" — "Олександрія" 1:1

Голи: Є.Ткачук 34 — Гуськов 85.

"Ворскла" (1 тайм): Непогодов, Сапай, Даллку, Є.Ткачук, Пердута, Дедечко, Чеснаков — Пісоцький, Міщенко, Турсунов, Ковпак.

"Ворскла" (2 тайм): Непогодов (Ткаченко 61), Сапай (Скляр 60), Є.Ткачук, Логінов, Романчук, Дедечко (Маркоскі 60), А.Ткачук, Громов, Бараннік, Турсунов (Кривошеєнко 60), Янузі.

"Олександрія" (1 тайм): Науменко, Ломко, Імереков, Шендрик, Бідловський, Озарків, Чепурненко, Старенький, Леонов, Ямполь, Пономар.

"Олександрія" (2 тайм): Новак, Мікіцей, Басов, Шендрик (Піскун 70), Бідловський (Бичков 70), Чепурненко (Гуськов 70), Банада, Голєнков, Скарлош, Кіча, Коломоєць.

Дебютна частина гри пройшла за невеликої територіальної й ігрової переваги "Ворскли" — господарі більше контролювали м'яч і мали кілька непоганих моментів, один із яких не реалізував Ковпак, котрий щойно підписав угоду з полтавцями.

У гостей стартовий склад був розбавлений гравцями колишнього "УкрАгроКому". "Олександрія" організувала низку перспективних контратак, граючи переважно флангами (Ломко-Старенький та Бідловський-Ямполь).

"Ворскла" забила на 34 хвилині. Після кутового з правого флангу від Міщенка м'яч долетів до Ткачука на дальній штанзі, який опинився один проти воріт і головою відправив м'яч у сітку.

У другому таймі ситуація на полі в цілому не змінилася, однак за рахунок виходу нових гравців боротьби і руху стало більше. У середині тайму "Ворскла" могла забити вдруге, однак результативний відбір і простріл Громова не змогли завершити Маркоскі та Янузі — врятували захисник і воротар.

Ближче до фінального свистка міг забити Романчук, але з його ударом упорався голкіпер. Однак у наступній же атаці забили гості — у боротьбі з Логіновим м'яч у сітку проштовхнув Гуськов.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме