Агент: "Завдання "Ворскли" - вихід у єврокубки, тому Ткачук обрав Полтаву, а не "Штурм"
^

Агент: "Завдання "Ворскли" - вихід у єврокубки, тому Ткачук обрав Полтаву, а не "Штурм"

361

Напередодні півзахисник Андрій Ткачук підписав контракт із "Ворсклою", обравши Полтаву замість австрійського "Штурма". Чому — пояснив агент гравця Ігор Кривенко.

- У Андрія була конкретна пропозиція підписати контракт зі "Штурмом", при чому, не так, як це буває в українських клубах, мовляв, "приїжджай, а там і підпишемо якось згодом…", ні – по приїзду в Австрію Ткачук пройшов медобстеження, після чого йому дали для вивчення контракту і чекали, аби Андрій поставив на угоді свій підпис.

Щодо того, чому гравець опинився саме у "Ворсклі". Скажу так: у нього було кілька пропозицій з України, а також згаданий варіант зі "Штурмом". Андрій вирішив обрати "Ворсклу" з кількох причин. По-перше, у цьому випадку була конкретна зацікавленість у послугах гравця Василя Сачка, який дуже хотів бачити Андрія у своїй команді. По-друге, варто відзначити професіоналізм футбольного менеджменту "Ворскли", завдяки якому перемовини закінчилися підписанням контракту впродовж доби. Ось ці два фактори й підштовхнули Андрія до переходу в полтавський клуб.

Щодо фінансової частини питання, скажу так: умови, запропоновані Андрію "Штурмом" і "Ворсклою", були співставними, проте футболіст вирішив залишитися в Україні. Йому імпонують завдання, що ставить перед собою "Ворскла" в новому сезоні – це вихід в єврокубки. Власне, це й зіграло визначальну роль у виборі гравця. Гроші для Андрія – не головне, — резюмував агент гравця.

Також нагадаємо, що Андрій говорив, що для нього пріоритетним був варіант залишитися в Україні через вагітність дружини. Нагадаємо, вчора футболіст підписав контракт з "Ворсклою" на два роки.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме