Олег Гусєв: "Боротися на рівних із четвіркою лідерів "Чорноморцю" зарано"

Олег Гусєв: "Боротися на рівних із четвіркою лідерів "Чорноморцю" зарано"

111
Олег Гусєв: "Боротися на рівних із четвіркою лідерів "Чорноморцю" зарано"
Фото - gigamir.net

Півзахисник «Динамо» дуже втомився за останній відтинок ігрової дистанції.

— Після матчів за збірні досить непросто переключитися на внутрішній чемпіонат, але нам відступати нікуди, боротьба за друге місце триває, ми проявили характер та перемогли. Звичайно, початок був дещо млявим, але потім.., — розпочинає півзахисник.

Що скажете про «Чорноморець у контексті Ліги Європи?

— Команда в Одесі справді хороша, це проглядається по матчах осінньої частини сезону та по перших зустрічах навесні. Утім, боротися на рівних із четвіркою лідерів, тим паче потіснити когось, думаю, їй зарано.

За тиждень ви тричі бували на стадіоні «Чорноморець»: 25 березня під час тренування зі збірною України, 26-го, коли грали проти Молдови, й ось — матч із «Чорноморцем»…

— Знаєте, я з цього приводу навіть пожартував, коли їхали на цей поєдинок, мовляв, в Одесі буваємо частіше, ніж у Києві!

Ви віддали голеву передачу на Андрія Ярмоленка у складі збірної України, яка перемогла молдован, забили «Чорноморцю»… Пам’ятаю, як забивали Литві 2007-го, хоча стадіон був іншим, але в цьому ж місті… Одеська арена стала для вас фартовою?

— Насправді, не звертаю на це уваги. Кров із носа, треба було долати Молдову, відтак «Чорноморець», а ось хто забивав, хто віддавав результативні паси, — це вже неважливо.

В інтерв’ю «УФ» Михайло Фоменко казав, що футболістам, які грають по три матчі за 9–10 днів, складно відновлюватися не стільки фізично, скільки психологічно. Що скажете з цього приводу?

— Ми — професіонали. Якщо хочемо грати на високому рівні, то маємо якось звикати до подібних навантажень. Так, це непросто, справді, не завжди виходить перевтілюватися відразу, але ми стараємося. Особисто давно звик до цього ритму. А як інакше?

— Після перемоги над «Чорноморцем» футболісти «Динамо» доволі швидко пробігли повз представників ЗМІ, всі були сконцентрованими, ніхто не всміхався. Щось трапилось?

— Ні, все добре. Можливо, просто втомилися, бо гра відібрала багато сил та емоцій. Якщо хлопці не давали інтерв’ю, може, вони просто не хотіли спілкуватися з представниками ЗМІ? Про це точно не скажу. А взагалі сумувати приводів немає! До того ж, Олексій Олександрович (Михайличенко. — Л. Ф.) відсвяткував ювілей (50 років. — Л. Ф.), із чим його хотілося би привітати.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 3
 • Гусяка молодец! Продолжай в том же духе! Удачи!!!

  0+ 0- 0
  +-
  Чiжик
 • Всё верно... Но опыт приходит именно в таких противостояниях! Григорчук правильной дорогой ведет за собой молодёжь... Придет и опыт и хладнокровие...

  Олежику - здоровья и удачи!

  Григорчуку и ЧО - упорства в достижении поставленных задач и удачи!

  0+ 0- 0
  +-
  Leo
 • О какой четверке идет речь?:) В УПЛ есть один лидер и 3 пародии на него.

  0+ 0- 0
  +-
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров