FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Віктор Леоненко: "Ярмоленко молодець"
^

Віктор Леоненко: "Ярмоленко молодець"

1056
Віктор Леоненко: "Ярмоленко молодець"
Фото - starlife.com.ua

Колишній гравець київського «Динамо», відомий футбольний експерт Віктор Леоненко, коментуючи для 1927.kiev.ua результати матчів українських команд в ЛЄ, хвалить Андрія Ярмоленка, радіє, що програв «Шахтар» та пригрожує гравцям і керівництву всіх клубів.

- Вікторе, як вам матчі наших команд? Хто розчарував, а хто - здивував?

- Всі розчарували. Всім «дали по носі». Відмазка типу: «Привіт весняний футбол», - ні в кого не пройде. Я, наприклад, радий тому, що «Шахтар» програв. Тепер Рінат Леонідович розбереться. Причому, - зробить це дійсно серйозно. «По шапці» отримають всі - разом з Луческу. Якщо Ахметов мені подзвонить, я можу розібратися. Я б хотів, щоб все, що відбулося, пішло на користь всім нам.

У «Чорноморця», можна сказати, «знижки». У «Динамо» - теж, тому що «Валенсія» просто сильніше. Ігор Михайлович говорить, що «Динамо» - суперклуб. Я поки не бачу, що це супер клуб. Я б сказав, що це «суперклуб з проблемами».

«Чорноморець» і так далеко зайшов. Я знаю Григорчука – людина, яка ставить перед командою великі завдання. Немає нічого страшного в тому, що команда вилетіла. Головне, що гравці отримали досвід.

Тепер всім нашим командам варто все проаналізувати та зробити висновки.

Сьогодні у всіх «знижки» у зв'язку з подіями, що відбулися у нас в країні, з революцією. Тепер все можна звалювати на революцію. Але не думаю, що я буду добренький. Нічого страшного не сталося.

- Тоді на скільки події в Україні вплинули на гру команд?

- Це все відмовки. Революція - революцією, але ти все одно повинен готуватися до матчу і впевнено грати. Якщо ти дійсно футболіст - то тобі без різниці. Звичайно, неприємно коли відбуваються такі події. Але я не думаю, що це впливає на гру. Це відмовки, і вони можуть пройти, але до 16-го числа. 16- го я буду вже на каналі. і буду все серйозно розбирати. «Знижок» нікому не буде точно. Ні президентам, ні головним тренерам.

- Ви говорили, що похвалите Ярмоленка, якщо він добре зіграє проти «Валенсії». Як Вам його гра?

- Хлопець старався. Молодець.

- Прокоментуйте вилучення Зозулі після епізоду з Вертонгеном…

- Зозуля продемонстрував всім, що він справжній бовдур. Я думаю, Ротань повинен з ним поговорити. Але в мене таке відчуття, що нічого не допоможе, бо людина так «побивається». Для мене це смішно. Але при мені б цього не було це точно. Бо спочатку б його Лужний «зжер», а я б його просто прибив. При мені не було б такого ніколи.

Тому що дійсно - підводить команду. Це просто чергова тупість. Коли розпочнеться чемпіонат, розпочнеться програма і я буду його ганяти. Звичайно, його вчинок - це тупість. Підводить хлопців… Але це вже Ротаню розбиратися з ним. Я думаю, що говори не говори - якщо він нерозумна людина – таке й надалі триватиме, а «Дніпро» гратиме вдесятьох. У мій час цього б не було, а Ротань про це знає, тому що він пройшов школу серйозну. В цьому потрібно розбиратися президенту. Коломойському, я так розумію, без різниці на якому місці буде йти «Дніпро». Завдань ніяких немає. Ось це мені зовсім не зрозуміло.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: 1927.kiev.ua
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения