Главная Украинские Favbet Лига Віктор Леоненко: "Ярмоленко молодець"
^

Віктор Леоненко: "Ярмоленко молодець"

524
Віктор Леоненко: "Ярмоленко молодець"
Фото - starlife.com.ua

Колишній гравець київського «Динамо», відомий футбольний експерт Віктор Леоненко, коментуючи для 1927.kiev.ua результати матчів українських команд в ЛЄ, хвалить Андрія Ярмоленка, радіє, що програв «Шахтар» та пригрожує гравцям і керівництву всіх клубів.

- Вікторе, як вам матчі наших команд? Хто розчарував, а хто - здивував?

- Всі розчарували. Всім «дали по носі». Відмазка типу: «Привіт весняний футбол», - ні в кого не пройде. Я, наприклад, радий тому, що «Шахтар» програв. Тепер Рінат Леонідович розбереться. Причому, - зробить це дійсно серйозно. «По шапці» отримають всі - разом з Луческу. Якщо Ахметов мені подзвонить, я можу розібратися. Я б хотів, щоб все, що відбулося, пішло на користь всім нам.

У «Чорноморця», можна сказати, «знижки». У «Динамо» - теж, тому що «Валенсія» просто сильніше. Ігор Михайлович говорить, що «Динамо» - суперклуб. Я поки не бачу, що це супер клуб. Я б сказав, що це «суперклуб з проблемами».

«Чорноморець» і так далеко зайшов. Я знаю Григорчука – людина, яка ставить перед командою великі завдання. Немає нічого страшного в тому, що команда вилетіла. Головне, що гравці отримали досвід.

Тепер всім нашим командам варто все проаналізувати та зробити висновки.

Сьогодні у всіх «знижки» у зв'язку з подіями, що відбулися у нас в країні, з революцією. Тепер все можна звалювати на революцію. Але не думаю, що я буду добренький. Нічого страшного не сталося.

- Тоді на скільки події в Україні вплинули на гру команд?

- Це все відмовки. Революція - революцією, але ти все одно повинен готуватися до матчу і впевнено грати. Якщо ти дійсно футболіст - то тобі без різниці. Звичайно, неприємно коли відбуваються такі події. Але я не думаю, що це впливає на гру. Це відмовки, і вони можуть пройти, але до 16-го числа. 16- го я буду вже на каналі. і буду все серйозно розбирати. «Знижок» нікому не буде точно. Ні президентам, ні головним тренерам.

- Ви говорили, що похвалите Ярмоленка, якщо він добре зіграє проти «Валенсії». Як Вам його гра?

- Хлопець старався. Молодець.

- Прокоментуйте вилучення Зозулі після епізоду з Вертонгеном…

- Зозуля продемонстрував всім, що він справжній бовдур. Я думаю, Ротань повинен з ним поговорити. Але в мене таке відчуття, що нічого не допоможе, бо людина так «побивається». Для мене це смішно. Але при мені б цього не було це точно. Бо спочатку б його Лужний «зжер», а я б його просто прибив. При мені не було б такого ніколи.

Тому що дійсно - підводить команду. Це просто чергова тупість. Коли розпочнеться чемпіонат, розпочнеться програма і я буду його ганяти. Звичайно, його вчинок - це тупість. Підводить хлопців… Але це вже Ротаню розбиратися з ним. Я думаю, що говори не говори - якщо він нерозумна людина – таке й надалі триватиме, а «Дніпро» гратиме вдесятьох. У мій час цього б не було, а Ротань про це знає, тому що він пройшов школу серйозну. В цьому потрібно розбиратися президенту. Коломойському, я так розумію, без різниці на якому місці буде йти «Дніпро». Завдань ніяких немає. Ось це мені зовсім не зрозуміло.

Оцените
Поделитесь
Источник: 1927.kiev.ua

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
02 апреля