Максим Старцев: "Анатолій Васильович був незадоволений"
^

Максим Старцев: "Анатолій Васильович був незадоволений"

488
Максим Старцев: "Анатолій Васильович був незадоволений"
Фото - shakhtar.com

Голкіпер луцької «Волині» Максим Старцев поділився враженнями від гри проти «Шахтаря».

- «Шахтар» показав свою силу, на даний момент ця команда справді на голову сильніша від нас. У другому таймі склалося враження, що вони задля власного задоволення грали і включали час від часу оберти, ймовірно граючи за «бразильським» принципом: пропустимо, але заб’ємо скільки захочемо. Разом з тим пригадайте ті два моменти Суботича . Хтозна – можливі б були варіанти…

- Важко було грати за такої аудиторії?

- Приємно швидше, Більше тридцяти тисяч людей на гру з «Волинню» прийшло у Донецьку. Коліна в нас не тремтіли, хоч хвилювання завжди присутнє. Але виходиш на матч і забуваєш його, концентруєшся на грі. До кінця холоднокровними нам бути не вдалося.

- Чому попросив заміну в першому таймі?

- Вирішив не геройствувати. Коли відбивав удар Адріано, відчув, що невдало приземлився на коліно. Міг згодом із травмою підвести хлопців, бо відчув, що коліно почало клинити.

- «Волинь» пропустила два дуже швидких гола…

- Перший можу назвати випадковістю, нещастям. Олег Шандрук хотів перехопити, я також міг вибивати його, але вийшов удар від свого у ближній кут із близької відстані. А от коли другий забивали, то це вже в жодні ворота не лізе. Кучер сам був у центрі штрафної, розстрілював ворота безперешкодно.

- Як оцінили сьогоднішню гру тренери?

- Анатолій Васильович був незадоволений, а як інакше? Тепер слід все переосмислити і на полі виправити помилки, вболівальників наших перепросити грою.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме