Главная Украинские Favbet Лига Валерій Федорчук: "Робимо все, щоб до першої гри в чемпіонаті вийти на пік форми"
^

Валерій Федорчук: "Робимо все, щоб до першої гри в чемпіонаті вийти на пік форми"

421
Валерій Федорчук: "Робимо все, щоб до першої гри в чемпіонаті вийти на пік форми"
Фото - FootBoom.com

У кожному з матчів «Карпат» на зборах, важливу роль в організації командної гри виконували центральні хавбеки, роботи в яких ніколи не бракувало. От і в матчі проти «Руха» карпатівцям довелося немало попрацювати саме в середній ланці, аби стримати пориви суперника і розпочинати атаки своєї команди. Детальніше про спаринг з поляками розповів Валерій Федорчук.

– Четверта перемога додала нам ще порцію позитиву. Може у нас не все вдавалося, але ми здобули прийнятний для себе результат.

– Як ти і твої партнери почуваєтеся фізично? Навантаження на тренуваннях дозволяють вам повноцінно проводити відведений на спарингах час?

– Зараз нам всім вистачає одного тайму. Це ж наші перші збори з м’ячами, бо до цього, у Львові, ми працювали над фізикою. Дуже добре, що у нас спаринги через день, хоча втома також присутня. Наскільки я знаю, хлопці добре сплять вдень. Тобто робочий процес триває і ми робимо все, щоб до першої гри в чемпіонаті вийти на пік форми і тримати її протягом всієї весняної частини.

– Гра проти «Руха» була найважчою на цих зборах?

– Зі всіх попередніх спарингів, ця мені найбільше сподобалася. Поляки виявилися дуже серйозно налаштовані на цей поєдинок. Вони діяли дисципліновано і проти них було цікаво грати. Думаю, ця гра всім сподобалося. Очевидно, вони хотіли взяти реванш за попередні поразки, але...

– Додому вже хочеться?

– Звичайно. Але ж ми не перший раз на зборах. І головне, що ми розуміємо про різного роду неприємності, які можуть трапитися саме під час останніх днів роботи. Тому ми підкажемо молодим хлопцям, щоб все було добре, щоб усі допрацювали до кінця.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
30 марта