Главная Украинские Favbet Лига Дмитро Льопа: "Краще там, де тренер поставить"
^

Дмитро Льопа: "Краще там, де тренер поставить"

597
Дмитро Льопа: "Краще там, де тренер поставить"
Фото - Анна Барко, Footboom.com

В усіх матчах «Карпат» на зборах в Туреччині, Дмитро Льопа виконував роль двигуна команди – не рідко атаки будувалися саме через цього швидкого та технічного хавбека. У матчі проти тульського «Арсенала» Дмитро забив красивий гол зі штрафного у ворота Олександра Філімонова, а в спарингу проти «Руха» зорієнтувався в метушні та вдало зреагував на відскок м’яча, після боротьби за участю Вадима Страшкевича.

– Чесно кажучи, я навіть не пам’ятаю, як забив той гол. Пригадую, що Бартуловіч прострілив до штрафного, а потім хтось з поляків запустив «свічку». Наші гравці поборолися з воротарем, м’яч потрапив до мене, тож залишалося просто відправити його в порожні ворота.

– Цей гол видався робочим. Натомість тульському «Арсенала» ти забив гол-красень зі штрафного.

– Ми не так часто заробляємо штрафні, тому практики мало. Але якщо будуть такі моменти, то я з радістю пробиватиму стандарти. Якщо Бартуловіч, ясна річ, дозволить (сміється).

– Як на полі вирішуєте, хто битиме штрафні?

– Якщо м’яч під ліву ногу лягає, то як я можу забрати шанс для Младена? А взагалі ми дивимося, хто краще почувається. Власне, виконавців у нас не бракує. От Вадік Страшкевич може пробити.

– Настрій у команди, судячи з усього, позитивний...

– Атмосфера справді хороша. Десь збори вже трішки приїлися, але все в нормі. Відчувається, що хлопці задоволені, усе добре.

– Не розслабитися після четвертої поспіль перемоги?

– Говорять таке, що коли виграєш на зборах, то будуть проблеми в чемпіонаті. Але ж треба всі матчі вигравати. Не можна виходити на поле з думкою про те, що ми програємо.

– Погоджуєшся з тим, що команда зараз відчуває впевненість у власних силах?

– Ми вже підходимо до цього показника, набагато краще себе почуваємо, краще відчуваємо один одного. Не так, як було на початку зборів. Потрохи рухаємося вперед.

– Тебе можна побачити і в центрі, і на фланзі. Де тобі комфортніше?

– Не знаю, важко сказати. Краще там, де тренер поставить. Але якщо вникнути, мабуть, мені було б найзручніше грали зліва. Хоча, в центрі теж непогано.

Оцените
Поделитесь
Перейти ко всем статьям

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
09 апреля