Іван Гецко: "На мою думку, порушення Антонова було свідоме"
^

Іван Гецко: "На мою думку, порушення Антонова було свідоме"

392
Іван Гецко: "На мою думку, порушення Антонова було свідоме"
Фото - sport-express.ua
Екс-гравець "Дніпра" та "Чорноморця" Іван Гецко - про центральний матч туру.

- Перед матчем хотів, аби "Чорноморець" здивував своїх візаві та продемонстрував, що недарма посідає нинішнє місце. Однак дива не сталося. Нині "Дніпро" значно швидший, мобільніший, що, скоріше за все, й зіграло свою вирішальну роль.

Не сказав би, що деякі гравці, котрі не починали матч із стартових хвилин, основні: Зозуля, Селезньов і Федецький. Справа в тому, що в "Дніпра" дуже серйозна конкуренція. Хуанде Рамос правильно робить, що віддає перевагу у стартовому складі тим гравцям, які перебувають у кращих кондиціях. Хоча не можу цілком виключити, що дніпропетровці певним чином приберегли головних виконавців до наступного протистояння з "Металістом". Події на полі відбувались у хорошому ключі для господарів, тому знову отримав нагоду показати свої найкращі якості Калинич, який забив уже третій м’яч у двох поєдинках. Відтак вищезгадані футболісти вийшли лише на заміну. Таким чином, видно, що іспанський спеціаліст тримав усі важелі керування в двобої, повністю контролюючи ситуацію.

Очевидно, що Ніко додає з кожною грою та підходить до своєї оптимальної форми. А якщо форвард забиває, то немає сенсу його змінювати. Щодо його партнерів: Селезньов і Зозуля також у непоганому стані, проте, вочевидь, хорват більше підходив для зустрічі з одеситами. Його гол - підтвердження моїх слів.

На мою думку (людини, яка чимало пограла у футбол), порушення Антонова було свідоме та тягнуло на пряме вилучення, тому погоджуюсь із арбітром. Форвард явно не грав у м’яч, хоча й не завдав тяжкої травми Федецькому. Було видно, що м’яч під лівою ногою, а правою Олексій навмисно наступає на пах Артема. Сподобалося, що судді чітко зафіксували порушення та винесли відповідний вердикт. Звичайно, емоції емоціями, проте так грати не можна. Цілком можливо, що КДК йому за це додасть пару зустрічей дискваліфікації. Пропущені двоє-троє поєдинків можуть нашкодити кар’єрі наразі основного нападника "Чорноморця", який зараз ключова постать у команді.

Наставник "синьо-біло-голубих" переграв у тактичному плані свого візаві. Утім, найголовнішим для мене залишається те, що "Дніпро" набрав хід, переважаючи опонентів темпом гри. А те, що створив Коноплянка, взагалі шедевр, який поставив гостей на їхнє місце. Навіть попри це "Чорноморець" мав свої нагоди відзначитись, однак свою роль зіграла погана реалізація. Одесити мали схожий момент до першого результативного удару дніпропет­ровців. Утім, якщо "моряки" пробили у тій ситуації вище воріт, то дніпрянин Калинич уміло пробив під опорну ногу Безотосного. Зважаючи на це, можна говорити про вищий клас і виконавську майстерність дніпропетровської команди.

"Чорноморець" уперше програє за вісім матчів, але, гадаю, ця поразка не надломить підопічних Романа Григорчука. Колектив із Південної Пальміри нині у хорошому тонусі: добре біжить, уміє контролювати м’яч і хід поєдинку. У нас мало клубів, яким можуть поступитися одесити. "Дніпро" - лише один із небагатьох.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме