Главная Украинские Favbet Лига Віталій Кварцяний: "Зіграли, напевне, найгірший матч, але виграли"
^

Віталій Кварцяний: "Зіграли, напевне, найгірший матч, але виграли"

914
Віталій Кварцяний: "Зіграли, напевне, найгірший матч, але виграли"
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

Віталій Кварцяний, головний тренер «Волині»:

- Потрібно привітати команду з перемогою, а гру будемо довго розбирати. Вона в нас вийшла зовсім незрозуміла, ніхто з футболістів в першому таймі не виконував завдання, які отримали. Ну один-два ще можуть мандражувати, але решта має вести команду, в складі достатньо досвідчених гравців, але стушувались всі. Я не думав, що таке може бути, якби ми програли, то я б сюди не прийшов, так як мені було б соромно. В нас не було командної гри. Команда повинна грати, повинен створюватись ансамбль: захист – півзахист – напад, повинна бути нота, але її не було. Зіграли, напевно, найгіршу гру в сезоні, але виграли – і таке буває.

Почали з того, що Кінаш вийшов, але не грав. Він вже мене замучив цей Кінаш. Довелось його замінити. Взагалі до гри є багато питань, але я хлопців привітав, це та ситуація, коли гра забувається, а рахунок залишається.

- Чи не варто було замінити Шумахера ще після першого тайму?

- Я хотів поміняти сім людей вже після двадцяти хвилин. Я кажу Дімі Задерецькому: - Ти зрозумів як треба грати? Але він виходить на поле і все забуває. Ми рекомендуємо йому робити те, що він може і те, що йому найкраще вдається. Він дуже нестандартний гравець, так само і Бабатунде – в нього також гра не вдалася спочатку. Але згодом в нашій команді один гравець взяв гру на себе, другий, третій і команда почала трохи веселіше грати, а раніше були незрозумілі втрати м'яча.

- Чому не грає Ерік?

- Півзахист в нас зараз, напевно, найслабша лінія в плані відбору м'яча. Ерік дуже мало відбирає м'ячі, а за статистикою в останніх матчах втрачає найбільше. Ерік дуже хороший гравець, коли навколо нікого немає, може пробити штрафний. Він отримав зараз багато навантаження, в нього є майстерність, але вони нічим не «підтянута», ми на нього сподівалися, але він випадає. Шумахер в цьому плані набагато корисніший, йому було сьогодні важко відштовхуватись від мокрого газону, але він і в першому таймі декілька разів поборовся і віддав Рамону. До речі, і Лопес мене сьогодні неприємно здивував, я його таким безпомічним не бачив в плані прийняття рішень. Так от – Ерік ігнорує відбір м'яча. Доки він це буде робити, ставити його не буду. Стосовно легіонерів, то я їм в перерві сказав: «Ви маєте посилювати гру!» інакше буде грати Задерецький, Нємчанінов, нехай будуть помилятись, але будуть грати.

- Чи будете переглядати гравців «Буковини»?

- Ми дивилися воротаря. Ніби непоганий, але в нас такі самі є. Має під'їхати півзахисник, але таке враження, що він їде через Владивосток – ніяк не можемо дочекатись. Завтра останній день трансферного вікна. Ми вже заявили Шіша, хороший гравець, але він ще не міг сьогодні грати, бо не прийшов трансферний лист з Бельгії. У них вихідні… В Україні свята, а в Європі – вихідні, а китайці працюють цілодобово.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: fcvolyn.net

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения