Віталій Кварцяний: "Зіграли, напевне, найгірший матч, але виграли"
^

Віталій Кварцяний: "Зіграли, напевне, найгірший матч, але виграли"

426
Віталій Кварцяний: "Зіграли, напевне, найгірший матч, але виграли"
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

Віталій Кварцяний, головний тренер «Волині»:

- Потрібно привітати команду з перемогою, а гру будемо довго розбирати. Вона в нас вийшла зовсім незрозуміла, ніхто з футболістів в першому таймі не виконував завдання, які отримали. Ну один-два ще можуть мандражувати, але решта має вести команду, в складі достатньо досвідчених гравців, але стушувались всі. Я не думав, що таке може бути, якби ми програли, то я б сюди не прийшов, так як мені було б соромно. В нас не було командної гри. Команда повинна грати, повинен створюватись ансамбль: захист – півзахист – напад, повинна бути нота, але її не було. Зіграли, напевно, найгіршу гру в сезоні, але виграли – і таке буває.

Почали з того, що Кінаш вийшов, але не грав. Він вже мене замучив цей Кінаш. Довелось його замінити. Взагалі до гри є багато питань, але я хлопців привітав, це та ситуація, коли гра забувається, а рахунок залишається.

- Чи не варто було замінити Шумахера ще після першого тайму?

- Я хотів поміняти сім людей вже після двадцяти хвилин. Я кажу Дімі Задерецькому: - Ти зрозумів як треба грати? Але він виходить на поле і все забуває. Ми рекомендуємо йому робити те, що він може і те, що йому найкраще вдається. Він дуже нестандартний гравець, так само і Бабатунде – в нього також гра не вдалася спочатку. Але згодом в нашій команді один гравець взяв гру на себе, другий, третій і команда почала трохи веселіше грати, а раніше були незрозумілі втрати м'яча.

- Чому не грає Ерік?

- Півзахист в нас зараз, напевно, найслабша лінія в плані відбору м'яча. Ерік дуже мало відбирає м'ячі, а за статистикою в останніх матчах втрачає найбільше. Ерік дуже хороший гравець, коли навколо нікого немає, може пробити штрафний. Він отримав зараз багато навантаження, в нього є майстерність, але вони нічим не «підтянута», ми на нього сподівалися, але він випадає. Шумахер в цьому плані набагато корисніший, йому було сьогодні важко відштовхуватись від мокрого газону, але він і в першому таймі декілька разів поборовся і віддав Рамону. До речі, і Лопес мене сьогодні неприємно здивував, я його таким безпомічним не бачив в плані прийняття рішень. Так от – Ерік ігнорує відбір м'яча. Доки він це буде робити, ставити його не буду. Стосовно легіонерів, то я їм в перерві сказав: «Ви маєте посилювати гру!» інакше буде грати Задерецький, Нємчанінов, нехай будуть помилятись, але будуть грати.

- Чи будете переглядати гравців «Буковини»?

- Ми дивилися воротаря. Ніби непоганий, але в нас такі самі є. Має під'їхати півзахисник, але таке враження, що він їде через Владивосток – ніяк не можемо дочекатись. Завтра останній день трансферного вікна. Ми вже заявили Шіша, хороший гравець, але він ще не міг сьогодні грати, бо не прийшов трансферний лист з Бельгії. У них вихідні… В Україні свята, а в Європі – вихідні, а китайці працюють цілодобово.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме