Главная Украинские Favbet Лига В'ячеслав Грозний: "Уся причина поки в психології"
^

В'ячеслав Грозний: "Уся причина поки в психології"

450
В'ячеслав Грозний: "Уся причина поки в психології"

В інтерв'ю телеканалу "Футбол" головний тренер "Говерли" В'ячеслав Грозний розповів про причини домашньої поразки від "Ворскли".

– Потрібно дисципліновано грати увесь матч , як це робили в протистояннях з грандами. Усе залежить від психології. Думали, що по накату піде гра далі, а коли з "Карпатами" не змогли реалізувати свої моменти й програли, дуже важко переналаштовуватись. До цього часу ми перебували під впливом тієї гри. Пробували впродовж тижня говорити про суперника, тому що "Ворскла" не програє на виїзді, але дитячі помилки в обороні достатньо досвідчених виконавців звели нанівець усі зусилля. У другому таймі спробували змінити ситуацію, зробили заміни, стали грати більш агресивно, але помилки першого тайму стали основними в кінцевому результаті.

- Ви випустили в стартовому складі Цуррі, Пуканича і Бабиря. Ризик виправдав себе?

- Кожен тренер ризикує. На тренуваннях ці гравці виглядали на хорошому рівні, а Цуррі грав у "Ворсклі", але у швидкості програвав Громову, отримав жовту картку, і я змушений був його замінити. Лазевськи досить добре увійшов, а з допомогою Балашова і Ле Таллека я посилював атаку. Що стосується Бабиря, то він отримав пошкодження в першому таймі, але я не хотів його міняти до перерви.

Потрібно було рятувати гру, але десь не пішов останній пас. Це футбол, і тут нічого не зробиш. Команда тільки в стадії становлення. Якби могли брати топ-гравців, то була б інша ситуація ... Ми реально розуміємо, що до нас потрапляють футболісти, які з якихось причин не грають у своїх командах, або вільні агенти. Їм потрібен час, щоб адаптуватися до нашої системи гри. Страшного нічого не сталося - ми просто програли матч. Нам потрібно психологічно відійти від тієї ситуації, яка є, а не дивитися на результат матчу. Думаю, уся причина поки в психології. Деякі гравці після матчу з "Карпатами" просто бояться отримувати м'яч, тому що в тренерського штабу були дуже серйозні претензії. Тим не менше, життя на цьому не закінчується.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения