Главная Украинские Favbet Лига Младен Бартуловіч: "Гра була рівною"
^

Младен Бартуловіч: "Гра була рівною"

697
Младен Бартуловіч: "Гра була рівною"
Фото - Анатолий Спица, FootBoom.com

Після матчу враженнями поділився хорватський легіонер «левів» Младен Бартуловіч, який повернувся до обойми команди, після пошкодження.

«Минулу гру я пропустив через травму. Зараз тренер вирішив випустити мене на заміну. Та це, зрештою, не важливо, адже ми програли. Хоча гра була рівною, у суперника було не дуже багато шансів для голів. Усе вирішив один точний удар».

«Як тільки вийшов на заміну вдалося прокинути собі м’яча на хід і увірватися до штрафного. Я бачив, що на мене летить суперник, тому десь свідомо йшов на фол, думав, що опонент мене зачепить. Але в останню мить він грамотно забрав ногу, а я упав – суддя вирішив, що це симуляція і показав мені попередження».

«Я його дії не коментуватиму, але здивувало, що коли Карноза при першому контакті падав, то «Севастополь» одразу ж отримував право на штрафний, а у нас такого й близько не було».

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения