Главная Украинские Favbet Лига Володимир Гудима: "Ми - молоді футболісти, які грати вміють і, що важливо, хочуть"
^

Володимир Гудима: "Ми - молоді футболісти, які грати вміють і, що важливо, хочуть"

709
Володимир Гудима: "Ми - молоді футболісти, які грати вміють і, що важливо, хочуть"
Фото - FootBoom.com

Думками про навчально-тренувальні збори команди у Словенії з Інформаційним центром клубу поділився форвард «Карпат» Володимир Гудима.

– Сьогодні з основним складом «Карпат» тренується низка клубних вихованців, серед яких, зокрема, і ти. Відчуваєш додаткову відповідальність через це?

– Наразі триває підготовчий етап і відповісти на це запитання мені важко. Більше розуміння прийде, коли розпочнеться офіційний сезон. Ми – молоді футболісти, які грати вміють і, що важливо, хочуть. Але багато залежить від тої ж таки фортуни: чи не піддаватимемося ми травмам, чи вдасться зігратися як слід між собою... Зараз на зборах тренер награє певні зв’язки між нами, а наша справа його задуми втілити в результат. Якщо вдасться досягти цього результату – то перший крок буде зроблено, і ми станемо першопрохідцями справжньої національної команди. Такої, яку хоче бачити керівництво, такої, про яку давно говорили вболівальники команди.

– Тобто, такий собі «Атлетік» з Більбао, тільки з галицьким менталітетом?

– Приблизно так. І для мене важливо, що керівництво і тренерський штаб команди нам довіряють. За це їм хочу подякувати. Хочеться, щоб і вболівальники в нас повірили і підтримали. Для кожного з нас це дуже важливо.

– Але офіційний сезон ще попереду. Наразі ж команда проходить передсезонні збори. Ви вже понад тиждень готуєтеся в Словенії. Відчувається вже певна втома?

– Ні, я сповнений сил.

– Напередодні Роман Мисак сказав, що спілкувався з гравцями «Іллічівця». Вони, свою чергою розповіли, що для них літні збори після зимових навантажень – як полузати насіння...

– Десь підтримую їх. Та й літні збори за тривалістю значно коротші за зимові. А коли хороші і цікаві тренування – взагалі втоми не відчувається. В нас щодня тренер готує щось нове. Тому кожне тренування по різному проходить і це викликає навіть азарт.

– Зауважив, що ранкові тренування більше як розминка, а вечірні вже спрямовані на тактику, на роботу з м’ячем. Тобі які більше подобаються?

– Відповідь лежить на поверхні. Для будь-якого футболіста робота з м’ячами найкраща. Грати в футбол, бити по воротах завжди буде цікавішим заняттям, аніж просто бігати. А коли, як наприклад зараз, на літніх зборах, багато товариських матчів – то це ще цікавіше.

– Попереду в команди наступний матч з «Кубанню». Твої партнери по команді цього суперника називали сильнішим за попередніх. Ти якої думки дотримуєшся?

– Суперник і справді сильний. Але варто все ж зіграти в свій футбол, тому що нам необхідно здобути перемогу, аби підняти командний настрій.

– Тобто після попередніх двох матчів настрій трохи зіпсували?

– Певне розчарування в кожного з нас є... Коли є ігри, то в кожній з них хочеться досягти максимуму. Програвати ніхто не любить. Навіть більше скажу, нічия це теж певна прикрість. Хочеться перемагати, щоб завжди в команді панувала весела атмосфера.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
09 апреля
08 апреля