Главная Украинские Favbet Лига "Карпати" в Словенії: в очікуванні гри з "Кубанню"
^

"Карпати" в Словенії: в очікуванні гри з "Кубанню"

452
"Карпати" в Словенії: в очікуванні гри з "Кубанню"

Дев’ятий день словенських зборів гравці «Карпат» розпочинають з розминки на футбольному полі. Для них це вже традиційний початок робочого дня, попри те, що для більшості місцевих жителів сьогодні вихідний. Про те, що на календарі неділя, нагадують дзвони церкви, що розташована поруч з готелем, та сотні туристів.

Вже з самого ранку Роглу заполонили приїжджі з різних куточків Словенії і навіть Хорватії та Італії. Таку ж ситуацію доводилося спостерігати і тиждень тому, коли на парківці поблизу «Планьї» і яблуку ніде було впасти – все довкола заставлено автівками. Впродовж дня кількість машин, а разом з ними і туристів, лише збільшувалися.

Як виявилося, у вихідні тут відпочиваючих не бракує. І це попри те, що Рогла більш відома, як зимовий курорт. Влітку не професійні спортсмени сюди приїздять на один день, аби групами просто походити по горах з лижними палицями в руках. Таким чином в лісі нерідко можна зустріти групи від 5-и і до 20-и чоловік. Для декого неділя в Роглі – це вже давня щотижнева традиція. Довелося навіть зустріти 80-річного дідуся, для якого посидіти на лавочці у високогір’ї – найкращий відпочинок. Тому, щонайменше, двічі на місяць він із сином та онуками приїжджає сюди. До слова, вистачає тут і матерів з малими дітьми, серед яких чимало немовлят. Звісно ж, в лісі разом з групами вони не гуляють, зате безтурботно ніжаться на сонечку на дитячому майданчику. Не близький шлях усі долають заради тутешнього повітря.

Коли ж гравці «Карпат» вийшли на вечірнє тренування, автівок навколо готелю значно поменшало. Більшість туристів уже вирушили додому. Втім щоразу доводилося бачити людей, які проходили повз футбольне поле, призупинялися і з цікавістю по кілька хвилин спостерігали за тренувальним процесом.

А про охочих сфотографуватися на фоні карпатівського красеня-автобуса і годі говорити. Навіть ті, хто проходили повз, і таки не виймали з кишень рюкзаків фотоапарати чи телефони, все ж оберталися, аби ще раз поглянути на «клубного коня».

Тим часом його «вершники» продовжували готуватися до спарингу проти «Кубані». На відміну від ранкового тренування на вечірньому команда більше працювала з м’ячем. Олександр Севідов знову відпрацьовував з львів’янами тактичні побудови гри. Однак найбільше запам’яталися його слова до футболістів: тренер хоче, аби гравці налаштовувалися виключно на перемоги і переможцями залишали поле. Не сумніваємось, що наставника підтримують і всі вболівальники команди.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме