"Волинь" вирушила до Донецька

"Волинь" вирушила до Донецька

137
"Волинь" вирушила до Донецька
Фото - fcvolyn.net

Сьогодні вранці гравці «Волині» провели останнє тренування на домашній арені перед виїздом до Донецька, де 3 травня лучани вийдуть на матч проти місцевого «Металурга». По обіді 18 гравців, тренери та адмінперсонал вирушили у дорогу.

Виконуючий обовязки головного тренера «Волині» Анатолій Пісковець розповів клубній прес-службі, що підготовка до виїзної гри пройшла згідно із планом, у хорошому тонусі.

- Ми виконали все, що напланували, відновилися, прагнули психологічно і тактично налаштуватися на гру. Я беру на гру гравців, які найкраще готові до матчу», - сказав Пісковець. – «У четвер «Волинь» проведе передматчеве тренування в Донецьку, аби увечері п`ятниці вийти на гру проти донеччан і дати бій супернику.

Команда Анатолія Пісковця залишається наразі без дискваліфікованого Сильвіу Ізворану, під питанням також участь кількох гравців, які мають ушкодження. У Юрія Максимова з-поміж кадрових втрат виділимо дискваліфікацію Мкртчяна та Леонардо. Зате в складі будуть Мораєс і Траоре – найгрізніша зброя Максимова, яка на двох забила в чемпіонаті 20 голів.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 2
 • На чем поехали то?На конях?

  0+ 0- 0
  +-
  Буран
 • На ослах)

  0+ 0- 0
  +-
  Batistuta
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров