Євген Бохашвілі: "Я багато пропустив через травму"

Євген Бохашвілі: "Я багато пропустив через травму"

331
Євген Бохашвілі: "Я багато пропустив через травму" - изображение 1Після травми, що не дала нападнику провести завершальну частину чемпіонату в минулому році, Євген Бохашвілі потрохи набирає форму. За три контрольні матчі форвард віддав три гольові передачі та забив один гол. Однак після тренувань, коли гравці «левів» пробивають по воротах з-за меж штрафного майданчика, Євген участі в цій забаві не бере. Про причини він розповів Інформаційному центру.
– Мене ще трішки поболює нога. Тому лікарі порадили не бити по воротах після тренувань, щоб не погіршити ситуацію.
– Однак у спарингах ти береш участь і тренуєшся в загальній групі.
– Власне, мене так особливо нічого й не турбує, тому я можу грати на повну силу. Все в порядку.
– У цьому нема сумнівів, зважаючи на три гольові передачі, а потім і власний гол.
– Була у мене можливість забити і я нею скористався. Вперше відзначився на зборах і це дуже приємно. Але це ж спаринги, тут головне набирати форму, отримувати практику. Я багато пропустив через травму, не грав, тож зараз слід повертати свої кондиції.
– В епізоді коли ти віддав м’яча Завійському міг і сам забивати, але не пошкодував передачі...
– Там була така ситуація, що у мою позицію не можна назвати стовідсотково гольовою. Я бачив, що Тарас знаходиться у вигіднішій позиції, тому й віддав йому м’яча. Та, зрештою, хіба це так важливо? Команда ж голи забиває.
– Загалом збори з «Карпатами» тебе влаштовують?
– Я вже був на зборах з першою командою «Дніпра» в Іспанії. Можу сказати, що у нас умови, харчування та поля не гірші, а в дечому і кращі.
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить