FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Уболівальники "Карпат" звернулися до менеджменту "Шахтаря"
^

Уболівальники "Карпат" звернулися до менеджменту "Шахтаря"

1152
Уболівальники "Карпат" звернулися до менеджменту "Шахтаря"
Фото - FootBoom.com

Офіційний сайт львівських "Карпат" опублікував звернення своїх фанів на адресу ФК "Шахтар".

Керівництву ФК «Шахтар» (Донецьк)
Вболівальникам ФК «Шахтар»


Ми, уболівальники ФК «Карпати», які входять до Громадської організації «Завжди Вірні», що є керуючою стороною львівського клубу, змушені звернутися до вас з наполегливим проханням припинити незаконні спроби з боку ФК «Шахтар» переманювання, а називаючи речі своїми іменами – крадіжок юних футболістів, що перебувають на контрактах в інших клубах.

Припускаємо, що надмірна зайнятість менеджменту «Шахтаря» не дає вам змоги прискіпливо зазирати у підвалини дитячо-юнацького футболу. Дарма, адже насправді там відбуваються речі, які, на наше переконання, аж ніяк не додають іміджу донецькому клубу. Йдеться про систематичне порушення правил «фейр-плей» у питаннях, пов’язаних з викраданням юних футболістів інших українських клубів.

«Карпати» вже неодноразово звертали увагу футбольної громадськості до такого різновиду «кіднепінгу». Зокрема, «жертвами» такої так званої селекційної діяльності «Шахтаря» у різні час ставали Дмитро Чигринський, Тарас Качараба (за якого, до речі, донецький клуб досі не виплатив компенсацію на користь «Карпат»), Михайло Шишка, Михайло Писко. Ледь не приєднався до цього числа і Андрій Савченко, нині гравець основного складу «Карпат»…

Та після певної паузи у своїй активності різноманітні скаути і селекціонери ФК «Шахтар», а насправді ділки від футболу, взялися за своє. Під час міжнародного турніру у Білорусі за участю збірної України U-17 об’єктом полювання з боку «голови селекційного відділу «Шахтаря» Валентина Бобошка (так представився цей суб’єкт) став юний гравець «Карпат» Василь Кравець. До честі футболіста, він категорично відмовився від будь-якого діалогу з селекціонером, порадивши тому звертатися до клубу, якому належить його контракт. Звісно ж, жодних офіційних пропозицій щодо цього гравця з боку «Шахтаря» до «Карпат» не надходило. Не дивно, адже прийняті у цивілізованому світі правила гри, схоже, не діють на донецькому полі, функціонери якого звикли брати своє у найкращих традиціях рейдерських захоплень. Особливо наполегливі у цьому плані Василь Попов, Микола Бойчук та Михайло Лапідус, при чому двоє останніх «працюють» саме на території Західної України.

Та попри це, у нас не згасає надія на те, що освоюючи найбільший бюджет серед футбольних клубів Східної Європи, ФК «Шахтар» має достатньо розвинену інфраструктуру, щоб виховувати власних талантів, а за нагальної потреби володіє ресурсами, аби запросити футболіста з іншого клубу у цивілізований спосіб.

Водночас, зважаючи на тривожні сигнали, що перманентно лунають від наших юних футболістів та їхніх тренерів, мусимо застерегти: нам би дуже не хотілось за наступної подібної спроби крадіжки футболіста «Карпат» з боку так званих «скаутів» «Шахтаря» чинити з ними так, як нині чинять чесні люди з «тітушками».

Мир вам!

З повагою, голова ГО «Завжди вірні» Тарас Павлів

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения