Уболівальники "Карпат" звернулися до менеджменту "Шахтаря"

Уболівальники "Карпат" звернулися до менеджменту "Шахтаря"

236
Уболівальники "Карпат" звернулися до менеджменту "Шахтаря"
Фото - FootBoom.com

Офіційний сайт львівських "Карпат" опублікував звернення своїх фанів на адресу ФК "Шахтар".

Керівництву ФК «Шахтар» (Донецьк)
Вболівальникам ФК «Шахтар»


Ми, уболівальники ФК «Карпати», які входять до Громадської організації «Завжди Вірні», що є керуючою стороною львівського клубу, змушені звернутися до вас з наполегливим проханням припинити незаконні спроби з боку ФК «Шахтар» переманювання, а називаючи речі своїми іменами – крадіжок юних футболістів, що перебувають на контрактах в інших клубах.

Припускаємо, що надмірна зайнятість менеджменту «Шахтаря» не дає вам змоги прискіпливо зазирати у підвалини дитячо-юнацького футболу. Дарма, адже насправді там відбуваються речі, які, на наше переконання, аж ніяк не додають іміджу донецькому клубу. Йдеться про систематичне порушення правил «фейр-плей» у питаннях, пов’язаних з викраданням юних футболістів інших українських клубів.

«Карпати» вже неодноразово звертали увагу футбольної громадськості до такого різновиду «кіднепінгу». Зокрема, «жертвами» такої так званої селекційної діяльності «Шахтаря» у різні час ставали Дмитро Чигринський, Тарас Качараба (за якого, до речі, донецький клуб досі не виплатив компенсацію на користь «Карпат»), Михайло Шишка, Михайло Писко. Ледь не приєднався до цього числа і Андрій Савченко, нині гравець основного складу «Карпат»…

Та після певної паузи у своїй активності різноманітні скаути і селекціонери ФК «Шахтар», а насправді ділки від футболу, взялися за своє. Під час міжнародного турніру у Білорусі за участю збірної України U-17 об’єктом полювання з боку «голови селекційного відділу «Шахтаря» Валентина Бобошка (так представився цей суб’єкт) став юний гравець «Карпат» Василь Кравець. До честі футболіста, він категорично відмовився від будь-якого діалогу з селекціонером, порадивши тому звертатися до клубу, якому належить його контракт. Звісно ж, жодних офіційних пропозицій щодо цього гравця з боку «Шахтаря» до «Карпат» не надходило. Не дивно, адже прийняті у цивілізованому світі правила гри, схоже, не діють на донецькому полі, функціонери якого звикли брати своє у найкращих традиціях рейдерських захоплень. Особливо наполегливі у цьому плані Василь Попов, Микола Бойчук та Михайло Лапідус, при чому двоє останніх «працюють» саме на території Західної України.

Та попри це, у нас не згасає надія на те, що освоюючи найбільший бюджет серед футбольних клубів Східної Європи, ФК «Шахтар» має достатньо розвинену інфраструктуру, щоб виховувати власних талантів, а за нагальної потреби володіє ресурсами, аби запросити футболіста з іншого клубу у цивілізований спосіб.

Водночас, зважаючи на тривожні сигнали, що перманентно лунають від наших юних футболістів та їхніх тренерів, мусимо застерегти: нам би дуже не хотілось за наступної подібної спроби крадіжки футболіста «Карпат» з боку так званих «скаутів» «Шахтаря» чинити з ними так, як нині чинять чесні люди з «тітушками».

Мир вам!

З повагою, голова ГО «Завжди вірні» Тарас Павлів

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме:19
 • Гарне послання ,але чому 2 рази скопійоване?

  0+ 0- 0
  +-
  Rufa
 • пусть лучше к Дыму своему обращения пишут, который с игроками как со скотом обращается

  0+ 0- 0
  +-
  securon
 • Ответ на сообщениеRufa -

  Гарне послання ,але чому 2 рази скопійоване?

  спішили - тому і два рази...

  субота -"банний день"

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Ответ на сообщениеsecuron -

  пусть лучше к Дыму своему обращения пишут, который с игроками как со скотом обращается

  а ти пробував проти вітру "нужду справляти "?

  \

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Ответ на сообщениеДЗЕНЯ -

  а ти пробував проти вітру "нужду справляти "?

  \

  так отож, зато тут пропиарились

  0+ 0- 0
  +-
  securon
 • Ответ на сообщениеДЗЕНЯ -

  спішили - тому і два рази...

  субота -"банний день"

  Зенику-таке враження,щоб краще дійшло до кротів,які під землею не те,що погано бачуть,але й чують))))

  0+ 0- 0
  +-
  Rufa
 • Ответ на сообщениеRufa -

  Гарне послання ,але чому 2 рази скопійоване?

  Бо кроти з одного разу не розуміють.

  0+ 0- 0
  +-
  Фалько
 • Пацаны обращаются явно не по адресу.Пусть напишут письмо в ФФУ и попросят отменить лимит и правило про собственных воспитанников,тогда и необходимость в киднепинге отпадет сама собой.Селекционеры Шахтера переведут свой алчный взор на южноамериканские просторы,а простых львовских хлопцев оставят в покое за ненадобностью.

  0+ 0- 0
  +-
 • Это они прям с Майдана маляву накатали?)Разве только один Шахтер эти занимается!?Всем известно что сколько игроков украло за все время ДК,то и другим не снилось!И продолжает это делать,как и Шахтер выходя на юных талантов по всей стране.Посмотрите географию детей в академиях.Да и тот же Днепр за последний год только из Металурга Запорожье таким способом увел Близниченка и Лучкевича!

  Здесь я думаю дело в другом:ща выгодно лишний раз столкнуть лбами запад и восток.У этого знатного придурка Павлива это так и сквозило,титушек приплёл...К Динамо притензий нет только потому что дружат фанаты...Короче ложить надо руководству Шахтера на этих придурков,и даже отвечать им не стоит.Тем более никто их не крадёт,а всё с их согласия и их родителей.Ну и правовую базу нужно улучшать на уровне ФФУ.Иначе так будет всегда,такой закон природы,побеждает сильнейший.

  0+ 0- 0
  +-
  Серёга Fan(S.D)
 • "Незаконні спроби", "крадіжки", "кіднепінг"...

  Считаю, что єто письмо руководство клуба должно отнести прямиком в прокуратуру. После чего авторы предоставляют доказательства всего вышеперечисленного (с перечнем статей УК) либо садятся за решетку.

  0+ 0- 0
  +-
  Винни-Пухх
 • В лучшем случае менеджмент Шахтера пошлет гладика в лес с его политизированными угрозами. Скорее всего просто проигнорирует.

  0+ 0- 0
  +-
  VitoFirst
 • 0+ 0- 0
  +-
  -=шаХта=-
 • В Лозану, товарищи, там давно из Карпат ни кого не было:) Как дети малые пишут про кражу детей.

  0+ 0- 0
  +-
 • Очень дельное предложение! Но причем Шахтер,что молодые "львовские титушки" хотят больше денег???

  Вы там с ними сами разбирайтесь:"так, як нині чинять чесні люди з «тітушками»".

  0+ 0- 0
  +-
  Романыч
 • Какая агрессивная атака продонецких троллей! Впрочем - как обычно! Пока!..

  0+ 0- 0
  +-
  pavuksd
 • до кого вони апелюють,до президента наперсточника?

  0+ 0- 0
  +-
  igorok
 • Ответ на сообщение-=шаХта=- -

  Да уж, тот еще фрукт:) Из уст вымогателя смешно звучит: "...Одни лишь маленькие дети, беспризорные, находятся без призора..."

  0+ 0- 0
  +-
 • "Водночас, зважаючи на тривожні сигнали, що перманентно лунають від наших юних футболістів та їхніх тренерів, мусимо застерегти: нам би дуже не хотілось за наступної подібної спроби крадіжки футболіста «Карпат» з боку так званих «скаутів» «Шахтаря» чинити з ними так, як нині чинять чесні люди з «тітушками»."

  ==========================

  40 тыс. за скутер таким же "честным" образом выбивали?:)

  0+ 0- 0
  +-
 • А моська знать сильна, коль лает на слона (с)

  0+ 0- 0
  +-
  Винни-Пухх
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров