Мирон Маркевич: "На 90 відсотків ситуація зі складом викристалізувалася"

Мирон Маркевич: "На 90 відсотків ситуація зі складом викристалізувалася"

193

Головний тренер харківського «Металісту» Мирон Маркевич секретів не розкриває, а лишень натякає на розгадки

— Мироне Богдановичу, мушу неінтелігентно нашептати: пресова служба вашого клубу останнім часом украй погано висвітлює діяльність власне команди «Металіст». Ось і про іспанські збори черпаємо відомості переважно зі складів, якими змагаєтеся із суперниками…

— Так, може, ви — засланий козачок із «Ньюкасла», що саме таким цікавитеся (сміється)? Кажете, мовчить прес-служба? І правильно робить! Чим менше інформації потрап­ляє назовні, тим краще. Такий у нас сьогодні принцип існування.

— І все ж… Я помітив, що ви почергово, потаймово використовуєте двох воротарів — Горяїнова й Шуста. Хто ж із них вам більше імпонує?

— Обоє. І той, і той грають непогано, тож тепер вирішуємо, на кого зробимо ставку.

— Гаразд, не хочете про кіперів, давайте про передній рубіж: нині багатьох цікавить, де діятиме «блудний син» Джексон Коельо. Більшість «голосує» за позицію лівого інсайда.

— Жажа може зіграти будь-де в передній лінії. Куди поставлю, там і діятиме.

— Мироне Богдановичу, це ж усе загальники, а хочеться конкретики.

— А ви спробуйте мене зрозуміти: поки що тривають збори, ми маємо цілих два тижні до офіційного матчу…

— …Усього два тижні.

— Цілих два тижні! Відтак готуємося, розглядаємо варіанти. Й тримаємо кулаки: все, що завгодно, не дай того, Боже, трапитися може. Розумієте? В окремих питаннях ясність є, однак перед журналістами її не оприлюдниватиму, а в інших і справді — суцільні пошуки, експерименти… А про Жажу — десь ви, можливо, й не прогадали.

— Ми вже з’ясували, скільки зосталося до матчу з «Ньюкаслом», а в мене враження, що стартовий склад вашої команди вже визначено (зліва — направо): Горяїнов — Вільягра, Березовчук, Торсіглєрі, Фініньо — Едмар, Торрес, Соса — Марлос, Бланко, Коельо…

— Так ви ж про Папу Гуйє забули: куди його тепер, відповідно до вашої логіки, вставити?.. Насправді, пов­торюю, тривають дискусії, робота кипить, варіюємо гравців та їхню взаємодію. У нас же всі виконавці — універсали, можуть зіграти на кількох позиціях. Плюс до того: в сучасному футболі весь цей розподіл на амплуа — штука доволі умовна. Утім, можу зізнатися: на 90 відсотків ситуація зі складом викристалізувалася. Нині головне — уникнути травм.

— Сподіваюся, так воно й буде… Повертаючись до якості вашої прес-служби: мушу визнати, що вона радує нас хорошими світлинами зі зборів. Дивлячись на них, виникає враження, що футболісти «Металіста» відпочивають в Іспанії — настільки веселі у них обличчя.

— Можу вас запевнити, що ви помиляєтеся: навантаження даю хлопцям добряче, працюють вони до сьомих потів. Усе — згідно із запланованим розпорядком.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров