FootBoom ⚽ Украинские Футзал Збірна України з футзалу зіграла внічию з Італією у другому товариському матчі
^

Збірна України з футзалу зіграла внічию з Італією у другому товариському матчі

774
Фото - futsal.com.ua

Товариський матч

Італія - Україна - 2:2

Голи: Ліма (20), Мерлім (30) - Овсянніков (4), Журба (39)

Україна: Литвиненко (Ципун, 21) - О.Бондар, Валенко, Журба, Д.Сорокін, Овсянніков, Павленко, Д.Бондар, Рогачов, Легчанов, Шотурма, Кисельов

Національна збірна команда України у другому товариському матчі зіграла внічию з командою Італії з рахунком 2:2.

Напередодні матча Євген Ривкін не міг розраховувати на гравця основи Білоцерківця, який у ході першого товариського матчу отримав пошкодження. Тому у першій четвірці зі стартових хвилин матчу вийшов Олександр Бондар.

Сценарій матчу зі стартовим свистком нагадував перший спаринг цих команд. Українці відразу ж включили максимальні швидкості, і після проходу по лівому флангу Дмитро Сорокін пробив поруч з дальньою стійкою, а вже на 4-й хвилині Овсянніков майстерно залишив без м'яча Оноріо, і , вийшовши один на один, впевнено переграв воротаря. Але перед самою перервою, за 24 секунди до відпочинку, італійцям вдалося зрівняти рахунок, забитий м’яч − на рахунку Ліми.

Одразу після перерви Бондар ледь не вивів збірну України вперед у рахунку: м'яч заметушився у штрафному майданчику, і наш гравець, намагаючись несильним ударом перекинути Міареллі, влучив у поперечину.

Близьким до успіху був Рогачов , який побачив , що голкіпер вийшов далеко з воріт. Він пробив зі своєї половини майданчику, але, на щастя італійського воротаря, м'яч влучив у поперечину.

У другого тайму господарі знайшли момент для того, щоб забити другий м’яч. Обвідний удар Мерліму під дальню стійку виявився бездоганним по виконанню − Ципун не зміг врятувати нашу команду. Пропущений гол змусив наших хлопців додати в активності , але у збірної України накопичилося п’ять фолів . У підсумку, Італія заробила пенальті, але Ассіс гарматним ударом відправив м'яч у стійку.

В заключні хвилини матчу Євген Ривкін кинув на майданчик Журбу у якості п’ятого польового. Шотурма знайшов у центральній зоні вільного Журбу , і саме він ударом з семи метрів зрівняв рахунок.