Главная Украинские Футзал Збірна України з футзалу зіграла внічию у першому спарингу з Хорватією
^

Збірна України з футзалу зіграла внічию у першому спарингу з Хорватією

906

У запорізькому палаці спорту "Юність" напередодні відбувся перший спаринг між футзальними збірними України та Хорватії, повідомляє офіційний сайт ФФУ. Зазначимо, що перед цим остання зустріч команд припала на відбір до Євро-2018.

Господарі активніше почали поєдинок, непогані моменти мав Шотурма. Однак уже на другій хвилині хорватам вдалося вийти вперед — Джураш прибрав опонента і з розвороту пробив Литвиненка. Гра ненадовго заспокоїлася, поки той же Джураш неточно не вистрілив у ближній верхній кут воріт нашої збірної.

У другій половині першого тайму синьо-жовті перехопили ініціативу й зуміли зрівняти рахунок. Спершу Радевич втратив класний момент, не влучивши у ворота з метру, а на 16-й хвилині Білоцерківець обіграв опонента й гарматним пострілом запалив на табло другу одиницю.

Другий тайм активніше провели також українці. На 22-й хвилині Шотурма ледь не влучив у дальній кут хитрим ударом п’ятою, були шанси в Салтанова, Радевича й Білоцерківця. Біля воріт нашої збірної було спокійніше, хоча Литвиненку довелося рятувати команду після гострого проходу гравця суперників.

На 29-й хвилині чудовий момент упустив Педяш — м’яч пролетів поруч зі стійкою. Незабаром небезпечно пробив хорват Канюх, а пізніше Корсун після виходу сам на сам влучив у хорватського голкіпера. У підсумку змінити рахунок на табло обом збірним не вдалося.

Сьогодні, о 19.00 палац спорту "Юність" прийме другий товариський матч збірних України та Хорватії.

Товариський матч національних збірних з футзалу
Україна — Хорватія — 1:1 (1:1)

Голи: Білоцерківець (16) — Джураш (2).

Україна: Литвиненко — Разуванов, Сорокін, Радевич, Шотурма — Білоцерківець, Корсун, Микитюк, Фаренюк, Педяш, Журба, Салтанов, Королишин, Іваняк.

Хорватія: Башкович — Хорват, Джураш, Й.Сутон, Мартінац — Гудашич, Журліна, Канюх, Чекол, Вукеліч, Пріміч, Перішич, Л.Сутон, Матая.

Нагадаємо, що збірна України одразу потрапила до основного раунду відбору до ЧС-2020. Поєдинки цієї стадії відбудуться 22—27 жовтня цього року. Суперниками синьо-жовтих будуть Словенія, Македонія та Косово. За регламентом до еліт-раунду проб'ються дві найкращі збірні квартету.