Главная Украинские Футзал В Ужгороді відбудеться Кубок НОК України 2018 з футзалу пам’яті Йожефа Беци
^

В Ужгороді відбудеться Кубок НОК України 2018 з футзалу пам’яті Йожефа Беци

1339

В Ужгороді відбудеться Кубок НОК України 2018 з футзалу пам’яті Йожефа Беци

6-9 грудня в Ужгороді (СК "Юність") відбудеться IX Всеукраїнський благодійний турнір "Кубок НОК України 2018" з футзалу пам’яті Олімпійського чемпіона 1956 року Йожефа Беци.

Традиційні змагання з футзалу серед команд, які представляють підприємства, організації, вузи, спортивні колективи області та України є благодійними і проводяться не тільки серед дорослих команд, а й серед юнацьких.

Усі кошти благодійного фонду турніру будуть витрачені на придбання спорт-інвентаря, навчальних матеріалів, предметів першої необхідності, святкових подарунків для дітей-сиріт та дітей з багатодітних сімей, які навчаються у школах-інтернатах Закарпатської області.

Минулого року було передано подарунки та допомогу до: Імстичева, Ільниці (Іршавський район), Нижнього Бистрого (Хустський район), Чинадієва (Мукачівський район), Мукачева, Берегова та Великого Березного.

Учасники та призери змагань отримають Кубки, медалі та грамоти, а також цінні подарунки від Асоціації футзалу Закарпаття, Національного олімпійського комітету України, спонсорів та партнерів турніру!

Детальна інформація: +38 067 312 31 67

Запит положення-запрошення: [email protected]

В Ужгороді відбудеться Кубок НОК України 2018 з футзалу пам’яті Йожефа Беци - изображение 1

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
05 апреля
04 апреля