Футзал. Кваліфікація Євро-2018: слово беруть тренери
^

Футзал. Кваліфікація Євро-2018: слово беруть тренери

2500
Футзал. Кваліфікація Євро-2018: слово беруть тренери
Фото - fcpobeda.at.ua

Напередодні матчів основного раунду чемпіонату Європи 2018 року у групі «С» головні тренери національних збірних команд України, Бельгії, Чорногорії та Хорватії з футзалу поділилися своїми очікуваннями від майбутніх протистоянь, які триватимуть з 8 по 11 квітня у київському Палаці Спорту.

Олександр Косенко (збірна України)

Хотілося б здобути путівку на чемпіонат Європи з першого місця і не відкладати вирішення цього завдання у довгу скриню. Всі думки у нас тільки про це. Хочемо порадувати глядачів як грою, так і результатом. Всі хлопці тренуються з бажанням. Хочуть довести свою спроможність і те, що вони заслуговують на місце у збірній.

Часто зустрічаємося з Бельгією і у відбіркових, і у фінальних стадіях міжнародних турнірів. Вони нас добре знають, як і ми їх. Це технічна команда, полюбляє «возитися» з м'ячем. Є у них і слабкі сторони, ми вже домагалися позитивних результатів в матчі з ними. Але, в основному, грали проти цієї збірної другі матчі на змаганнях. Бельгійці перші ігри проводять набагато сильніше, ніж другі. Потрібно сконцентровано зіграти з цією командою, не давати їм спокійно приймати рішення.

Лука Краньяс (збірна Бельгії)

Хочемо вигравати у кожному матчі. Правда, це буде дуже важко. Україна і Хорватія - дуже гарні колективи як технічно, так і тактично. Ми багато разів грали з Україною, практично у кожній кваліфікації зустрічаємося з цією командою. Збірна України має сильних виконавців, які добре підковані тактично. Зараз у збірній Бельгії багато нових молодих гравців, а я почав працювати з командою тільки у вересні минулого року.

Готувалися до матчів основного раунду два останніх місяці. Грали вдома товариські матчі з Польщею, Нідерландами і Словаччиною, мали непогані результати у цих спарингах. Так що ми готові до боротьби і хочемо показати свій характер. Україна - фаворит групи. Думаю, ми будемо змагатися за друге місце з Хорватією. Але для нас важливий кожний матч.

Лезар Свєто (збірна Чорногорії)

Ми приїхали на турнір, щоб отримати вміння та знання, які стануть в нагоді нам у майбутньому, а також показати те, що ми вміємо зараз. Ми приїхали з маленької країни, в якій всі футзалісти - аматори і не грають професіонально. Деяких з кращих гравців ми навіть не змогли взяти на основний раунд кваліфікації, оскільки їх не відпустили з роботи.

Команда потроху набирається досвіду. Але вони грають 5-10 хвилин, а потім починається хаос, та імпровізація. Будемо претендувати на друге місце, коли хлопці гратимуть у професіональних клубах. Щоб давати результат, потрібно бути фізично, тактично і психологічно підготовленими. Ми можемо боротися з командами такого класу, як наша, але з Україною, Бельгією та Хорватією нам поки важко змагатися. Знаємо, що Україна наразі - у вісімці кращих команд світу, Хорватія - у топ-15, і цим усе сказано.

Мато Станковіч (збірна Хорватії)

Звичайно, ми хочемо спробувати потрапити на Євро-2018. Але, у першу чергу, ми хочемо добре зіграти і показати те, що вміємо. Якщо це вийде зробити, буде чудово. Україна – найкраща команда у нашому квартеті. Це можна сказати виходячи з рейтингу національних збірних команд або з матчів цієї команди з Іспанією - однією з найсильніших збірних світу. Протягом останніх шести місяців ми показали, що можемо грати на рівних з хорошими колективами - Італія, Іран, тощо. Думаю, що ми поборемося за путівку на континентальну першість. Попереду у нас два матчі проти Бельгії та Чорногорії, в яких нам необхідно обов’язково перемагати.

Україна - одна з кращих в тактиці у захисті, вони завжди грають на результат. Ми ж хочемо грати і отримувати задоволення. У цьому різниця між хорватами та українцями. Я надаю своїм гравцям свободу дій, українці ж вельми зосереджені на грі.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме