Євген Ривкін: "Задача - вихід до фінальної частини чемпіонату Європи"

Євген Ривкін: "Задача - вихід до фінальної частини чемпіонату Європи"

74
Євген Ривкін: "Задача - вихід до фінальної частини чемпіонату Європи"
Фото - ffu.org.ua

Головний тренер збірної України з футзалу Євген Ривкін прокоментував перемоги своїх підопічних над командою Польщі та розповів про найближчі плани.

- Євген Семенович, ви провели перші матчі у якості головного тренера національної збірної. Які враження від дебюту?

- На мою думку, про повноцінний дебют говорити зарано. Він, мабуть, відбудеться вже в офіційному матчі. Що стосується двох зустрічей зі збірною Польщі, то задоволений ставленням гравців до національної команди. Гадаю, хлопці сприйняли не тільки запропонований тренувальний процес і мої погляди на побудови гри, а й загальну ціль, котра стоїть перед збірної. Сподіваюсь, два проведених матчах, стануть тією платформою, від якої ми зможемо відштовхуватись для досягнення результатів уже в офіційних матчах.

- У двох матчах проти польскої збірної ви переглянули досить велику кількість гравців...

- У зв’язку з тим, що зараз дуже насичений календар, не хотілося «завантажувати» хлопців. Тому ми прийняли рішення зіграти матчі двома складами. Відзначу, що всі проявили себе добре, й, мабуть, ускладнили мені вибір (посміхається). В цілому ж, матчі вийшли дуже інформативними. Це був дуже важливий етап у підготовці команди до відбірного турніру до чемпіонату Європи.

- Коли стане відомий остаточний склад збірної, яка вирушать (на відбірний турнір) до Туреччини?

- Розширений список з 25 кандидатів буде оголошено 20 лютого. На підготовчий збір будуть викликані 18 гравців. Ну а остаточний склад команди - 14 гравців - стане відомий вже за день до відльоту до Туреччини. Завдання перед командою максимальне вихід у фінальну частину чемпіонату Європи .

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 2
 • нові обличчя- нові перемоги!!!! в добру путь!!!

  0+ 0- 0
  +-
  Romarinho
 • Этой команде по силам навести шороху на ЧЕ :)

  0+ 0- 0
  +-
  VitoFirst
 • Оставить комментарий на форумеОбновить

  Лучшие букмекеры