"Біличанка НПУ" отримала золоті медалі чемпіонату (+фото)
^

"Біличанка НПУ" отримала золоті медалі чемпіонату (+фото)

3193

В суботу у Коцюбинському, що під Києвом, було дійсно гаряче. Одразу після спортивного фестивалю, який був присвячений Дню селища, футзалістки "Біличанки" прийняли участь ще в одному заході, який остаточно підвів підсумки їх спортивного ігрового сезону 2012/2013 років, - церемонії нагородження за перемогу у чемпіонаті України з футзалу.

Вперше за декілька років ця подія відбулася привселюдно на головній площі рідного селища Коцюбинське. Під оплиски та овації багаточисленної публіки - мешканців та почесних гостей, які в цей день прийшли привітати громаду зі святом, - футзалістки одна за одною з’являлися на сцені біля будинку культури.

"Біличанка НПУ" отримала золоті медалі чемпіонату (+фото) - изображение 1

Гравці та тренери клубу отримали золоті медалі чемпіонату України з рук віце-президента Асоціації міні-футболу України Володимира Гримайла, голови комітету жіночого футзалу України Олександра Червоного та секретаря селищної ради Олександра Ковтача.

"Біличанка НПУ" отримала золоті медалі чемпіонату (+фото) - изображение 2

Не обійшлося і без солодкого подарунку, який став кульмінаційним моментом свята. Представники асоціації від колективу АМФУ вручили дівчатам торт з символічною емблемою - "Біличанці - 20 років!".

"Біличанка НПУ" отримала золоті медалі чемпіонату (+фото) - изображение 3

Президент МФК "Біличанка" Володимир Колок та гравці клубу подякували гостям за візит і увагу. Вони пообіцяли прикласти максимум зусиль, щоб вже через рік знову зібратися разом і відзначити чергове чемпіонство.

"Біличанка НПУ" отримала золоті медалі чемпіонату (+фото) - изображение 4
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме