Євген Ривкін: "У кожному матчі прагнутимемо перемогти"
^

Євген Ривкін: "У кожному матчі прагнутимемо перемогти"

711
Євген Ривкін: "У кожному матчі прагнутимемо перемогти"
Фото - ffu.org.ua

Головний тренер збірної України з футзалу Євген Ривкін — про підготовку до матчів із Польщею

— Євгене Семеновичу, на матч із поляками ви викликали до табору збірної 24 футболістів. Відповідно, можна зробити висновок, що саме із запрошених і формуватиметься стрижень команди?

— На жаль, усіх, кого хотіли бачити в збірній, запросити не вдалося. На заваді стали травми, а деякі гравці лише відновлювалися. Отож викликали 24 виконавців, аби дати можливість зарекомендувати себе тим футболістам, на яких раніше не звертали увагу, чи, знову ж таки, через травми вони не отримували запрошення.

Плануємо два матчі зіграти різними складами. Головна мета цих дуелей — оцінити потенціал збірної. Результати поєдинків для нас не такі важливі. Вони цікавитимуть нас уже в кінці березня, в офіційних матчах відбіркового турніру.

— Але появу нових виконавців виключати не варто?

— Звичайно.

— Основний відбірковий раунд ЧЄ відбудеться в кінці березня, відповідно, саме контрольні поєдинки з Польщею варто розцінювати за генеральну репетицію?

— Так категорично не став би називати спаринги з поляками. Ці матчі використаємо, щоби отримати об’єктивну інформацію щодо стану гравців. Через щільний графік внутрішнього чемпіонату підготовка збірної буде ускладнена. Але, опинившись в такій ситуації, іншого вибору не маємо. Уже є план роботи, якого й дотримуватимемося. На жаль, дуель із поляками — єдина можливість побачити команду разом, оскільки більше конт­рольних матчів не заплановано.

— Чи не замало часу на підготовку, все ж ви в збірній нова людина?

— Часу обмаль, отож доведеться покладатися на підготовку гравців безпосередньо в клубах. Як кожен себе проявить, так, відштовхуючись від побаченого, й будуватимемо концепцію комплектації збірної.

— Недавно закінчився турнір у Росії «Петербурзька осінь», де молодіжна збірна під вашим керівництвом стала переможцем. Усерйоз розраховуєте на допомогу молоді в основній команді?

— Дуже би цього хотілося. Гравці, які найкраще себе проявили в згаданому вами турнірі, отримали запрошення й до основної команди. Єдине, чого не варто забувати, — різницю рівнів між молодіжною й національною командами. Випереджати події не будемо, але за першої нагоди надаватимемо молоді можливість проявити себе.

— Які перед собою завдання поставили в матчах із поляками?

— У кожному матчі прагнутимемо перемогти. Найважливіше для нас, аби в Туреччині, в кінці березня, був результат. У матчах із поляками прагнутимемо безпосередньо познайомитися з гравцями, відтак побачити, як вони зможуть реалізувати ту ігрову модель, яку їм запропонує тренерський штаб. Й найважливіше: визначитися за підсумками матчів із виконавцями, на яких і ляже відповідальність відбіркових поєдинків у березні.

— Євгене Семеновичу, останніми роками часто доводилося чути про так званий процес зміни поколінь у збірній. Спіймав себе на думці, що це — безкінечний процес чи все ж помиляюся?

— Навіть попри те, що в нас обмежена кількість учасників у вищому дивізіоні, маємо багато кваліфікованих виконавців, які, попри вік та згадані вами процеси зміни поколінь, можуть виходити на поле й вирішувати серйозні завдання. До того ж, маємо талановиту молодь, яка перемогами в двох турнірах (студентська збірна — переможець ЧС-2012; молодіжна збірна — переможець турніру «Петербурзька осінь». — О. Т.) торік довела це. Що нам нині конче потрібно, так це поєднання досвіду й молодості, що й має забезпечити результат.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме