Кубок Кривого Рогу - 6 липня у родинному колі!
^

Кубок Кривого Рогу - 6 липня у родинному колі!

518

Автор
Автор:
Кубок Кривого Рогу - 6 липня у родинному колі!

Футбольний рік невпинно добігає екватору, й слідом за весняними турнірами у Рівному та Ужгороді прийшов час традиційної липневої зустрічі друзів у Кривому Розі. Протягом попередніх шести років Кубок Кривого Рогу двічі вигравали місцеві команди "Гірник" та "Саксагань", чотири рази – сусіди з Дніпра – "Кристал" та DWT (двічі кожні).

Цього року період відпусток більш, ніж зазвичай, "прорідив" кількість учасників: змагання зберуть чотири команди – криворізькі "Гірник" та "Спарту", "Дніпро-UA" та збірну Друзів – читачів із різних куточків України. Втім, слід зазначити, що звично тепла, затишна та домашня атмосфера криворізького футбольного свята поступово додає турніру родинного колориту – багато учасників їдуть із родинами, і тільки дітей очікується близько п’ятнадцяти!

Що ж, враховуючи чудову локацію для сімейного відпочинку, це цілком природно – турнір відбудеться на затишній базі "Жемчужина" у с. Кудашівка під Кривом Рогом, на березі мальовничої річки Інгулець, де створено всі умови для родинного дозвілля.

Кубок Кривого Рогу - 6 липня у родинному колі! - изображение 1

Кубок Кривого Рогу - 6 липня у родинному колі! - изображение 2Кубок Кривого Рогу - 6 липня у родинному колі! - изображение 3Кубок Кривого Рогу - 6 липня у родинному колі! - изображение 4Кубок Кривого Рогу - 6 липня у родинному колі! - изображение 5Кубок Кривого Рогу - 6 липня у родинному колі! - изображение 6Кубок Кривого Рогу - 6 липня у родинному колі! - изображение 7Кубок Кривого Рогу - 6 липня у родинному колі! - изображение 8Кубок Кривого Рогу - 6 липня у родинному колі! - изображение 9

Турнір пройде за круговою схемою. Регламент – два тайми по 20 хвилин "брудного" часу, перерви між таймами та між матчами – по п’ять хвилин. Гра з воротарем – на своїй половині поля один дотик до переходу м’яча до суперника, на чужій половині – без обмежень. За рівністю очок пріоритет для позиціювання команд у підсумковій таблиці: особісті зустрічі; різниця м'ячів; більша кількість забитих м'ячів.

Розклад матчів

"Гірник" – збірна Друзів
"Дніпро-UA" – "Спарта"
"Гірник" – "Дніпро-UA"
Збірна Друзів – "Спарта"
"Гірник" – "Спарта"
Збірна Друзів – "Дніпро-UA"

Нагородження переможців

Тож побажаємо учасникам добряче, але коректно покопати м’яча, з інтригою до останньої секунди у кожному матчі, перемоги найсильнішому та чудового родинного відпочинку!

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме