16 грудня 2017 року у Києві відбудеться традиційний, шостий Зимовий Кубок Footboom серед читачів сайту.
Зимовий Кубок - це чергова (серед інших турнірів читачів в різних містах України) можливість зустрітись та поспілкуватись у теплій атмосфері старих знайомих, не забуваючи й про спортивну складову – високий рівень команд-учасниць та запеклі баталії на футбольних майданчиках змушують відкласти дружнє спілкування до третього тайму та повністю зосередитись на футбольних двобоях.
Матчі турніру відбудуться у критих манежах СК "Політ" за адресою: Київ, Повітрофлотський проспект, 80 (орієнтир – через дорогу від міжнародного аеропорту "Київ"). Хто був минулого року – маршрут пам’ятає, хто вперше – нижче наведений фрагмент мапи.
Зветаємо увагу - грати доведеться на штучному трав'яному покритті, тому прохання грамотно підбирати взуття.
Важливо! Інформація для учасників турніру, що прибувають на залізничний вокзал: автобус до місця проведення турніру буде чекати біля Південного вокзалу о 9:00.
Формат турніру
Формат турніру передбачає:
- два тайми по 10 хвилин;
- у полі: 1 голкіпер + 4 польових гравці;
- у чвертьфінали виходять по 2 команди с кожної групи + 2 кращі команди, що заняли 3-ті місця.
Важливо! При визначенні двох кращих команд із числа зайнявших треті місця в своїх групах, будуть враховуватись очки без врахування матчів із командами, що заняли четверті, останні місця у групах. З метою максимально виключити можливе "набивання різниці м'ячів" з аутсайдерами груп.
Група А
Северинівка (Ірпінь)
DWT (Дніпро)
Полікор (Черкаси)
Штанга (Рівне)
Група Б
СФК (Киев)
Тернопільські Вар'яти (Тернопіль)
PFC BraZZers (Мінськ)
Затяті (Львів)
Група В
Гірник (Кривий Ріг)
Редакція Footboom (Україна)
Дніпро-УА (Дніпро)
Ветерани АТО (Ірпінь)
Розклад групового етапу
Час | Манеж №1 | Манеж №2 |
10:00 - 10:30 | Група А. 1-2 | Група А. 3-4 |
10:30 - 11:00 | Група Б. 1-2 | Група Б. 3-4 |
11:00 - 11:30 | Група В. 1-2 | Група В. 3-4 |
11:30 - 12:00 | Група А. 1-3 | Група А. 2-4 |
12:00 - 12:30 | Група Б. 1-3 | Група Б. 2-4 |
12:30 - 13:00 | Група В. 1-3 | Група В. 2-4 |
13:00 - 13:30 | Група А. 4-1 | Група А. 3-2 |
13:30 - 14:00 | Група Б. 4-1 | Група Б. 3-2 |
14:00 - 14:30 | Група В. 4-1 | Група В. 3-2 |
15:00 - 15:30 | А1 - Б3 чи В3 (пріоритет Б3) | Б1 - А3 чи В3 (пріоритет В3) |
15:30 - 16:00 | В1 - А2 | В2 - Б2 |
16:30 - 17:00 | ЧФ1-ЧФ2 | ЧФ3-ЧФ4 |
17:30 - 18:00 | Фінал |
Група А
10.00-10.30 Северинівка (Ірпінь) - DWT (Дніпро) (Манеж №1)
10.00-10.30 Полікор (Черкаси) – Штанга (Рівне) (Манеж №2)
11:30-12:00 Северинівка (Ірпінь) - Полікор (Черкаси) (Манеж №1)
11:30-12:00 DWT (Дніпро) – Штанга (Рівне) (Манеж №2)
13:00-13:30 Штанга (Рівне) - Северинівка (Ірпінь) (Манеж №1)
13:00-13:30 Полікор (Черкаси) - DWT (Дніпро) (Манеж №2)
Група Б
10.30-11.00 СФК (Киев) - Тернопільські Вар'яти (Тернопіль) (Манеж №1)
10.30-11.00 PFC BraZZers (Мінськ) - Затяті (Львів) (Манеж №2)
12.00-12.30 СФК (Киев) - PFC BraZZers (Мінськ) (Манеж №1)
12.00-12.30 Тернопільські Вар'яти (Тернопіль) - Затяті (Львів) (Манеж №2)
13.30-14.00 Затяті (Львів) - СФК (Киев) (Манеж №1)
13.30-14.00 PFC BraZZers (Мінськ) - Тернопільські Вар'яти (Тернопіль) (Манеж №2)
Група В
11:00-11:30 Гірник (Кривий Ріг) - Редакція Footboom (Україна) (Манеж №1)
11:00-11:30 Дніпро-УА (Дніпро) - Ветерани АТО (Ірпінь) (Манеж №2)
12:30-13:00 Гірник (Кривий Ріг) - Дніпро-УА (Дніпро) (Манеж №1)
12:30-13:00 Редакція Footboom (Україна) - Ветерани АТО (Ірпінь) (Манеж №2)
14:00-14:30 Ветерани АТО (Ірпінь) - Гірник (Кривий Ріг) (Манеж №1)
14:00-14:30 Дніпро-УА (Дніпро) - Редакція Footboom (Україна) (Манеж №2)
Розклад плей-офф
Чвертьфінали
15:00-15:30 А1 - Б3 чи В3 (пріоритет Б3) (Манеж №1)
15:00-15:30 Б1 - А3 чи В3 (пріоритет В3) (Манеж №2)
15:30-16:00 В1 - А2 (Манеж №1)
15:30-16:00 В2 - Б2 (Манеж №2)
Півфінали
16:30-17:00 ЧФ1-ЧФ2 (Манеж №1)
16:30-17:00 ЧФ3-ЧФ4 (Манеж №2)
Фінал
17:30 - 18:00
* * *
Післе спортивної складової традиційно відбудеться третій тайм, що бере старт о 19:00 у "Пузатій хаті" біля ст. м. "Шулявська", за адресою вулиця Олександра Довженка, 1В.