Вадим Заяць: "Я переконаний у тому, що команде стане сильнішою"
^

Вадим Заяць: "Я переконаний у тому, що команде стане сильнішою"

489
Вадим Заяць: "Я переконаний у тому, що команде стане сильнішою"
Фото - arena.in.ua

Завершився навчально – тренувальний збір «Буковини», який відбувався у Чернівцях. Головний тренер команди Вадим Заяць розповів про роботу буковинського колективу на зборах, а також трансферну політику ФСК «Буковина».

- Вадиме Григоровичу, які ви оцінюєте збір «Буковини» в Чернівцях ?

- На зборах у Чернівцях ми переглянули місцевих футболістів. Деякі з них отримають шанс закріпитися в «Буковині». Ми також відновлювали наших гравців, які повернулися з відпустки. На цьому зборі ми не ставили глобальних завдань. І все ж, ми побачили те, що хотіли. А контрольні матчі наша команда проводила з тою метою, щоби хлопці не забули те, що таке офіційні зустрічі. Найголовніше те, що ми переглянули тих виконавців, які у майбутньому можуть потрапити у наш колектив.

- Останнім часом «Буковину» залишили кілька футболістів...

- Я переконаний у тому, що команде стане сильнішою. А ті футболісти, які залишили «Буковину» не є ключовими фігурами. Можна сказати, що це ті гравці, які у сезоні проявили слабкість.

- Які ігрові ланки «Буковини» потребують підсилення ?

- Влітку команду залишили провідні футболісти. Виявилося, що у певний період на одну позицію у нас є три виконавці. А на позиціях лівого та правого захисників у нас не було особливої конкуренції. Зараз у нас мета - на кожну позицію мати по два гравця. Створювати штучно конкуренцію ми не будемо. Ті молоді виконавці, які заслуговують грати у нас, стануть футболістами «Буковини». Саме за таким принципом ми формуватимемо команду цього року.

- 2 лютого чернівецька «Буковина» розпочне роботу у Мигово. Як команда працюватиме на цьому етапі підготовки до офіційних матчів ?

- Футболісти матимуть два дні відпочинку. Потім на хлопців очікує важка бігова робота, яка буде напралена на формування бази, на яку ми робитимемо акцент на футбольному полі. Команда вирушить у Мигово. Я вже побував там і зробив висновок, що у Мигово створено чудові умови для роботи. Я поспілкувався з головою сільради, генеральним директором ГТК «Мигово». Якщо там побудують штучне поле, то у Мигово зможе тренуватися не тільки «Буковина», але й інші колективи. Там є ідеальні умови для роботи у цей період.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме